خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  

برنامه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی شرکت بورسی با رشد ۵۰ درصدی قیمت

می متالز - شرکت سیمانی دارای بازدهی مثبت بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام از موافقت هیات مدیره با بررسی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارائی ها خبر داد.

به گزارش می متالز، شرکت سیمان تهران با بازدهی مثبت بیش از 50 درصدی قیمت سهام از موافقت هیات مدیره با بررسی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارائی ها خبر داد.

براین اساس، "ستران" اعلام کرد: با توجه به مکاتبات دریافت شده از سهامدار عمده درخصوص بررسی امکان افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارائی ها (زمین) و طرح موضوع در جلسه 4 تیر هیات مدیره، مقرر شد بررسی های لازم در جهت تجدید ارزیابی زمین های شرکت صورت پذیرد و پس از هماهنگی با سهامدار عمده اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.

کد خبر: 113880
تاریخ: 1399/04/08 - 00:58
منبع: بورس پرس

سیمان تهران  ستران  افزایش سرمایه 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس عنوان کرد:

خبری از تجدیدارزیابی مبین و فجر نیست

می متالز - دستور افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار قرار ندارد.
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خبرداد:

عرضه سهام "ستاره خلیج فارس" به شرط!/ شستا کماکان سورپرایز دارد

می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برنامه‌ای بابت افزایش سرمایه ندارد.
 

تسمه نقاله سیمی ایرانی باکیفیت‌تر از محصول خارجی

می متالز - طرح تولید تسمه نقاله سیمی شرکت صنایع لاستیکی سهند، شرکت تابعه هلدینگ سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و از شرکت‌های زیرمجموعه تاپیکو و شستا بهمن ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید. شرکت صنایع لاستیکی سهند که سال‌ها این طرح را در دستور کار خود داشته و امسال در ۶۰ سالگی و سال «جهش تولید» این طرح را در راستای افزایش ظرفیت تولید خود به مرحله اجرا می‌رساند.
 

افزایش سرمایه نماد سباقر به مجمع فوق‌العاده رسید

می متالز - هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار پیشنهاد افزایش سرمایه شرکت سیمان باقران با نماد سباقر به مجمع عمومی فوق‌العاده ارائه داد.
 موافقت هیات مدیره اخذ شد:

"بترانس" مجوز افزایش سرمایه گرفت

می متالز - شرکت ایران ترانسفو به افزایش سرمایه می اندیشد.
 

شفاف‌سازی شرکت سيمان لار سبزوار درباره یک شایعه/ افزایش سرمایه قطعی است

می متالز - شرکت بورسی سیمان لار سبزوار (با نماد ذسبزوار) اعلام کرد: پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده (نوبت دوم) به استحضار می‌رساند هرگونه اخبار و شايعات در ارتباط با عدم برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده (نوبت دوم) شرکت سيمان لار سبزوار از سوی شرکت رد می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما