خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام   سرمایه گذاری  

شرط عرضه اولیه ۱.۶۵ میلیارد سهم "سیتا" در چهارشنبه این هفته

می متالز - قعطیت عرضه اولیه یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون سهم سرمایه‌گذاری سیمان تامین در چهارشنبه این هفته تا امشب و به یک شرط مشخص می شود.

به گزارش می متالز، در پی اعلام رضا جمارانیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین مبنی بر عرضه اولیه ۱۶ درصد سهام این شرکت در چهارشنبه این هفته، این رویداد فعلا" نهایی نشده و باید منتظر جلسه عصر امروز مدیران این هلدینگ و شستا با مسئولان بورس تهران بود.

به این ترتیب، در حالی همه مقدمات و اطلاعات "سیتا" برای حضور در بازار سهام طی شده که قطعیت عرضه اولیه یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون سهم در دو روز آینده تا امشب و به شرط انتشار اطلاعیه بورس تهران و توافق در مورد قیمت هر سهم احراز خواهد شد.

براساس این گزارش، سرمایه‌گذاری سیمان تامین از هلدینگ های مهم  شستا بشمار می رود که دارای سرمایه ۱۱۰۰ میلیارد تومانی بوده و با مالکیت مستقیم و غیرمستقیم ۴۵ شرکت در حوزه های سیمان، عمران، ساختمان و حمل و نقل فعال، دارای ارزش پرتفوی حدود ۲۰ الی ۲۲ هزار میلیارد تومانی است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شستا" برای احداث نیروگاه بادی در خراسان‌جنوبی سرمایه‌گذاری می‌کند/ افزایش ۱۵۰میلیاردتومانی حجم سرمایه معدن زغال سنگ‌ طبس

می متالز - مدیرعامل شستا از مطالعات امکان‌سنجی صورت‌گرفته برای ایجاد نیروگاه بادی در نهبندان و "درح" خبر داد و گفت: برای ایجاد یک نیروگاه بادی ۲۵مگاواتی ۵۰۰میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خواهیم کرد.
 استاندار خراسان جنوبی:

"شستا " ۱۸۰۰ میلیارد تومان در استان سرمایه‌گذاری می‌کند

می متالز - استاندار خراسان جنوبی از آمادگی شرکت شستا برای سرمایه گذاری ۱۸۰۰ میلیارد تومانی در استان خبر داد و گفت: شرکت "شستا" می تواند از این ظرفیت برای سرمایه گذاری استفاده کند.
 

بسته شدن نماد شستا به خاطر بحث‌های نظارتی بود

می متالز - معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت:‌ بسته شدن نماد معاملاتی شستا در بورس به خاطر بحث‌های نظارتی بود.
 

تسمه نقاله سیمی ایرانی باکیفیت‌تر از محصول خارجی

می متالز - طرح تولید تسمه نقاله سیمی شرکت صنایع لاستیکی سهند، شرکت تابعه هلدینگ سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و از شرکت‌های زیرمجموعه تاپیکو و شستا بهمن ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید. شرکت صنایع لاستیکی سهند که سال‌ها این طرح را در دستور کار خود داشته و امسال در ۶۰ سالگی و سال «جهش تولید» این طرح را در راستای افزایش ظرفیت تولید خود به مرحله اجرا می‌رساند.
 

خواب وزارت صمت و بندبازی هلدینگ زیرمجموعه شستا / ۱۳،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان از جیب کارگر و بیت المال می‌رود؟

می متالز - چندسالی است که به مرور آثار تخلفات و انحراف در خصوصی سازی شرکت‌های دولتی، یکی پس از دیگری نمایان می‌شود.
 

آخر هفته ۲۲ هزار میلیارد تومانی بورس تهران

می متالز - شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۶ هزار و ۶۰۰ واحدی عدد یک میلیون و ۷۵۳ هزار و ۶۷۸ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۴۷۸ هزار واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال یک میلیون و ۳۴۴ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۳ میلیون و ۲۹۳ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۱۸ هزار و ۱۵۷ واحدی را نمایش داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما