خبر
بورس و سهام   پتروشیمی  
طی خرداد ماه؛

ارزش بازار "فارس" ۳۰۰ هزار میلیارد ریال افزایش یافت

می متالز - ارزش بازار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۳۰۰ هزار و ۲۹۱ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال به یک هزار و ۶۱۶ بیلیون و ۱۳۶ میلیارد و ۴۳۳ میلیون ریال رسید.

به گزارش می متالز، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با سرمایه ۱۴۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۲ هزار و ۱۴۶ میلیارد و ۶۲۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۳۱۵ بیلیون و ۸۴۴ میلیارد و ۹۶۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۲ میلیارد و ۲۷۹ میلیون ریال به ۵۲ هزار و ۱۴۴ میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با افزایش ۳۰۰ هزار و ۲۹۱میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال معادل یک هزار و ۶۱۶ بیلیون و ۱۳۶ میلیارد و ۴۳۳ میلیون ریال محاسبه شد.

"فارس" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴ هزار و ۳۰۹ میلیارد و ۳۰۹ میلیون ریال به مبلغ ۲۱۱ میلیارد و ۳۴۹ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۴ هزار و ۹۷ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال زیان کسب کرد .

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۸۲۶ میلیارد و ۶۰۷ میلیون ریال خریداری کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی کرد:

مطالعه تطبیقی تخلیه پساب گرم و شور واحدهای آب شیرین کن به آب خلیج فارس

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در مطالعه تطبیقی تخلیه پساب گرم و شور واحدهای آب شیرین کن به آب خلیج فارس را مورد بررسی قرار داد.
 در آستانه برگزاری مجمع سالانه هلدینگ فارس و خوزستان (تابعه سیمان تامین) اعلام شد:

جهش هلدینگ سیمانی شستا

می متالز - سود تلفیقی هلدینگ فارس و خورستان در سال مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ به بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان رسید که نسبت به سود خالص تلفیقی ۳۸۶ میلیارد تومانی سال مالی گذشته، به رشد ۲.۶ برابری دست یافته است.
 استاندار فارس:

معادن فارس باید با برنامه ریزی به چرخه تولید بازگردند

می متالز - فارس سازمان صنعت معدن و تجارت را ملکف کرد با همکاری سایر دستگاه ها زمینه بازگشت معادن غیر فعال را به چرخه تولید را فراهم کنند.
 

افزایش قیمت سیمان خاکستری از فردا

می متالز - شرکت بورسی سیمان فارس نو از افزایش قیمت سیمان خاکستری از فردا ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۹ براساس مجوز انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان خبر داد.
 

افتتاح طرح‌های ملی وزارت نیرو در استان‌های کرمانشاه و فارس توسط روحانی

می متالز - پروژه‌های ملی وزارت نیرو در استان‌های فارس و کرمانشاه توسط رئیس‌جمهور به بهره برداری رسید.
 طی سال جاری:

سهام زیرمجموعه "فارس" در بورس عرضه اولیه می‌شود

می متالز - مسوولان بورس و مدیران پتروشیمی بندر امام برای عرضه اولیه سهام این زیرمجموعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در سال جاری هماهنگ شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما