خبر
بورس و سهام   سرمایه گذاری   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
بورس تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

توصیه‌ درباره تعیین قیمت معاملات «دارا یکم»

می متالز - مدیریت ابزارهای نوین مالی شرکت بورس تهران با اشاره به محل نمایش خالص ارزش دارایی های صندوق سرمایه گذاری دارا یکم به سرمایه گذاران توصیه کرد برای تعیین قیمت معاملات به NAV این صندوق توجه کنند.

به گزارش می متالز، مدیریت ابزارهای نوین مالی شرکت بورس تهران طی اطلاعیه ای در بخش پیام ناظر نماد (دارایکم) اعلام کرد: سرمایه گذاران در انجام معاملات در صندوق سرمایه گذاری قابل معامله «دارا یکم» در نظر داشته باشند خالص ارزش دارایی های این صندوق با نام NAV ابطال در بخش مربوطه در سایت های شرکت بورس تهران (TSE.IR)، مدیریت فناوری اطلاعات بورس تهران (TSETMC.COM) و نیز سایت صندوق (fi۱fund.com) نمایش داده می شود؛ از این رو برای تعیین قیمت معاملات به NAV این صندوق توجه کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بانک مرکزی اعلام کرد:

نتیجه حضور ۱۴ بانک و صندوق در حراج اوراق بدهی/ شرایط حراج ۱۱ هزار میلیاردی

می متالز - بانک مرکزی با اعلام نتیجه حضور ۱۴ بانک و صندوق سرمایه‌گذاری درحراج اوراق بدهی۵.۷ هزارمیلیارد تومانی با سود ۱۷ و ۱۸ درصدی، زمان و شرایط حراج جدید ۱۱ هزار میلیارد تومانی را تعیین کرد.
 عجایب 6‌گانه پرسودترین بورس جهان!

عجایب بورس تهران؛ از هم‌ترازی ایران‌خودرو با «رنو» تا رشد 477درصدی کدما در 3 ماه

می متالز - در این گزارش با بررسی بازار سهام به 6 مورد جالب توجه از هزاران مورد عجیب بازار سهام اشاره کرده است. بازدهی 157درصدی بورس ایران در سال 2020 و رشد باورنکردنی در ارزش بازاری سهام‌هایی چون فولاد و ایران‌خودرو از مواردی است که این روز‌ها ملموس‌تر شده است.
 

جابجایی ۹ میلیارد سهم در بورس

می متالز - شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۲۸ هزار و ۸۰۳ واحدی عدد یک میلیون و ۷۴۷ هزار و ۱۵۳واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۴۸۳ هزار واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال یک میلیون و ۳۳۹ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۳ میلیون و ۲۸۱ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۱۸ هزار و ۶۴ واحدی را نمایش داد.
 وزارت صمت چراغ سبز نشان داد

اتصال معادن به بورس تهران

می متالز - حدود سه ماه پس از اعلام خبر رئیس‌جمهور مبنی‌بر ضرورت ورود معادن به بورس، کارگروه ویژه استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه برای بخش معدن تشکیل شد تا زمینه استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه برای بخش معدن فراهم و فرآیند بورسی کردن معادن آغاز شود. با توجه به نشست مدیران و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه، وزارت صمت، بورس، ایمیدرو، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، سازمان زمین‌شناسی و خانه معدن و نتایج حاصل از این نشست می‌توان گفت، زمینه بورسی شدن معادن فراهم شده است.
 دبیرکل کانون کارگزاران بورس هشدار داد

ریسک خاموشی «هسته معاملات»

می متالز - مشکلات هسته معاملات بورس تمامی ندارد. حالا در تازه‌ترین رویداد دبیرکل کانون کارگزاران از احتمال خاموشی هسته معاملات بورس در آینده نزدیک خبر داد.
 سیاست‌گذار چگونه تنور بازارسهام را داغ نگه‌داشت؟

۲۰ سیگنال دولت به بورس

می متالز - میانگین بازده بورس تهران از ابتدای امسال تاکنون به ۲۱۵ درصد رسید. همزمان تداوم ورود نقدینگی به تالار شیشه‌ای که این روزها بیشتر به هجوم شباهت دارد سبب شده ارزش معاملات خرد که تا سال ۹۷ در محدوده ۱۰۰ میلیارد تومان قرار داشت، این روزها از ۲۰هزار میلیارد تومان نیز فراتر برود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما