خبر
بورس و سهام   نرم افزار و فن آوری اطلاعات  
با انتشار اطلاعیه ای صورت گرفت؛

دعوت سهامداران "اخابر" به مجمع عمومی

می متالز - شرکت‌ مخابرات ایران سهامداران خود را به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ دعوت کرد.

به گزارش می متالز، سهامداران شرکت مخابرات ایران جهت تصمیم گیری در خصوص استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره به مجمع دعوت شدند.

سهامداران "اخابر" می‌توانند جهت شرکت در مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۹ روز سه‌شنبه، ۱۰ تیر ماه سال جاری در محل تهران، بزرگراه شهید همت، ابتدای بلوار سردار جنگل، نبش خ فرزانه شرقی، ساختمان شهید زنده یاد دکتر غفاریان برگزار می‌شود، گرد هم آیند.

همچنین سهامداران می‌توانند از طریق اینستاگرام شرکت به نشانی tci_ir و درگاه شرکت مخابرات ایران www.tci.ir/live  و سایت آپارات tci.ir و سامانه الکترونیکی مجامع بورس نسبت به مشاهده انلاین جلسه مجمع اقدام کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی دوره ۹ ماهه؛

"ثشرق" زیان‌ده شد

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۲ ریال زیان شناسایی کرد. این شرکت در دوره مشابه در سال گذشته سود هر سهم ۶ ریال اعلام کرده بود.
 

جدیدترین خبر از مشوق‌های مالیاتی برای پذیرش در بورس

می متالز - در پی رشدهای بورس و تمایل شرکت‌ها به حضور در این بازار، یکسری مشوق‌های مالیاتی برای متقاضیان پذیرش در بورس از جمله بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌ها درنظر گرفته شد که معاون فنی و حقوقی سازمان مالیاتی جزئیات این مشوق‌ها را اعلام کرد.
 

حسابرسی صورت مالی نماد فرآور

می متالز - صورت های مالی شرکت فرآوری مواد معدنی ایران (سهامی عام) حسابرسی شده است.
 

بانک مرکزی با برگزاری مجمع بانک بورسی موافقت کرد

می متالز - بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه بانک خاورمیانه برای سال مالی منتهی به اسفند ۹۸ منوط به طرح صورت های مالی در مجمع موافقت کرد.
 نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "فرآور" کاهشی شد

می متالز - شرکت فرآوری مواد معدنی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۵۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۳۲ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۳۹ درصدی برخوردار است.
 طی دوره ۹ ماهه؛

"وآذر" به هر سهم ۶۶۷۱ ریال اختصاص داد

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۶ هزار و ۶۷۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۴۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری در شناسایی سود برخوردار است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما