خبر
اقتصاد   صنعت  
پیام تبریک رئیس سازمان صمت استان فارس به مناسبت روز ملی صنعت و معدن؛

«روز ملی صنعت و معدن» تداعی‌گر تلاش‌های سنگربانان صنعت و معدن کشور است

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در پیامی دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را به همکاران، جامعه بزرگ صنعتگران، معدنکاران، کارآفرینان و کارگران زحمتکش تبریک گفت و این روز را تداعی‌گر لحظه لحظه تلاش‌ها و زحمات سنگربانان صنعت و معدن کشور دانست.

به گزارش می متالز، حمید رضا ایزدی در این پیام آورده است:

روز ملی صنعت و معدن فرصت مغتنمی است تا با تبیین و معرفی دستاوردهای صنعتی، معدنی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری با همکاری و همراهی بخش‌های دولتی و خصوصی؛ و با تکیه بر توان ملی و تولیدات داخلی صادرات محور، زمینه بهره‌برداری مناسب از فرصت‌های رشد، توسعه و نقش کلیدی این دو بخش را به عنوان عامل مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه یاد آور شویم.

روز ملی «صنعت و معدن» تداعی‌گر لحظه لحظه تلاش‌ها و زحمات سنگربانان صنعت و معدن کشور است که در اوج تهدیدها، تحریم‌های ظالمانه و توطئه‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی با کارآفرینی و تولید، تعالی و پیشرفت را وجه همت خویش قرار داده‌اند و با عشق و اقتدار، به عنوان پیشگامان توسعه و رشد اقتصادی ایران اسلامی مجاهدت می کنند.

با عنایت به نام‌گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سال «جهش تولید» و با توجه به سیاست گذاری‌های کلان ابلاغی سرپرست محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت در برنامه جهش تولید، توسعه صادرات و تکمیل طرح های تولیدی، ان‌شاءالله با بهره‌گیری از توان داخلی و شکوفایی صنعت، به‌ویژه استعدادهای معدنی استان بتوانیم با نگاه اندیشمندانه و علمی و تعامل و هم‌فکری بخش تولید و دستگاه های متولی، با شتاب بیشتر به سمت اعتلای اقتصادی و اشتغال پایدار استان و کشور گام برداریم.

لذا اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن ارج نهادن به زحمات تمامی تلاشگران نهضت ساخت داخل، دهم تیرماه؛ روز «ملی صنعت و معدن» را به فعالین اقتصادی، صنعتگران، مهندسان، کارگران پرتلاش و زحمتکش بخش صنعت و معدن کشور بویژه صنعتگران و معدنکاران شریف استان فارس هم‌چنین؛ همکاران پرتلاش تبریک و تهنیت عرض نمایم و برای این عزیزان فرهیخته در راه تعالی ایران اسلامی از درگاه پروردگار، آرزوی کام‌روایی و توفیق روزافزون طلب نمایم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان عنوان کرد:

ذوب آهن اصفهان یکی از ظرفیت های مهم جهش تولید در کشور است

می متالز - علی احمدیان رییس هیات مدیره ذوب آهن اصفهان در حاشیه برگزاری مجمع عمومی شرکت گفت: از گذشته نسبت به ذوب آهن اصفهان و فضای تولید آن شناخت داشتم اما برای حضور در جمع کارگران پرتلاش این کارخانه و کارشناسان آن و همچنین به روز کردن اطلاعاتم، بازدیدهای جامعی از کلیه بخش های خط تولید این کارخانه عظیم داشتم و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها قرار گرفتم.
 در مجمع عمومی عادی سالیانه ذوب آهن اصفهان عنوان شد:

ذوب آهن اصفهان با راه اندازی کوره بلند شماره یک، جهش تولید را محقق می سازد

می متالز - مجمع عمومی عادی ساليانه ذوب آهن اصفهان با حضور سهامداران، نمايندگان صاحبان سهام، اعضای هيات مديره و نماينده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران، در تالار تشریفات و تالار آهن ذوب آهن اصفهان با رعایت پروتکل های بهداشتی پنج شنبه 19 تیرماه برگزار شد.
 

تسمه نقاله سیمی ایرانی باکیفیت‌تر از محصول خارجی

می متالز - طرح تولید تسمه نقاله سیمی شرکت صنایع لاستیکی سهند، شرکت تابعه هلدینگ سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و از شرکت‌های زیرمجموعه تاپیکو و شستا بهمن ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید. شرکت صنایع لاستیکی سهند که سال‌ها این طرح را در دستور کار خود داشته و امسال در ۶۰ سالگی و سال «جهش تولید» این طرح را در راستای افزایش ظرفیت تولید خود به مرحله اجرا می‌رساند.
 

راه آهن یزد – اقلید، در چند قدمی بهره برداری

می متالز - پس از ۹ سال انتظار، طرح راه آهن یزد - اقلید تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
 رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه:

باید روند حضور سرمایه‌گذاران را در کرمانشاه تسهیل کنیم

می متالز - رییس اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی کرمانشاه گفت: باید روند حضور سرمایه‌گذاران در استان و فعالیت های تولیدی را تسهیل شود تا بتوانیم از این طریق بخشی از مشکل بیکاری را برطرف کنیم.
 روحانی در مراسم افتتاح طرح‌های صنعتی و معدنی:

۲۰ میلیارد یورو کالا صادر شده، اما ارز آن بازنگشته است/ ناچاریم تصمیم‌های حادی بگیریم

می متالز - رئیس‌جمهور گفت: در سال ۹۸، بیست میلیارد یورو کالا صادر شده است، اما ارز آن هنوز به کشور بازنگشته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما