خبر
اقتصاد   فلزات گرانبها  

طلا و ارز در بازار چند؟

می متالز - قیمت طلای ۱۸ عیار در بازار امروز هرگرم858 هزار تومان، قیمت دلار 19 هزار و 45 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۸ میلیون و 803 هزار تومان است.

به گزارش می متالز، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 450 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 450 هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده است .

 هر گرم طلای 24 عیار یک میلیون و 145 هزار تومان و هر مثقال طلا 3 میلیون و 715 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1772 دلار معامله می‌شود.

 در بازار آزاد نیز هم‌اکنون قیمت دلار 19 هزار و 41 تومان، یورو21 هزار و 93 تومان اعلام شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رشد حجم معاملات در بازار پتروشیمیایی‌ها به کورسوی امید نجات‌بخش تولیدی بدل شد

سراب یا رونق در بازار محصولات پتروشیمی؟

می متالز - روزهای اخیر در بازار پلیمرها شرایط اعجاب‌آوری را گواهی می‌کند که شاید در تاریخ فعالیت بازار پلیمرها بی‌سابقه باشد.
 

نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه چهارم مهر

می متالز - نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز جمعه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان ثابت ماند.
 

نرخ دلار و یورو در آخرین روز هفته / قیمت ارز در صرافی ملی 99/07/03

می متالز - نرخ ارز صرافی‌ ملی امروز پنج‌شنبه اعلام شد که بر این اساس دلار نسبت به دیروز تغییری نداشت و یورو ۵۰ تومان ارزان شد و بهای دلار در رقم به ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان ثابت ماند.
 

جزئیات بازار طلا و سکه در آخرین روز هفته / قیمت دلار و یورو امروز 99/07/03

می متالز - قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف افت بهای طلای جهانی، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به سیزده میلیون و ۲۹۹ هزار تومان رسید.
 بررسی روند افزایش نرخ ارز و فولاد ظرف ۶ ماه ابتدایی امسال

شمش و مقاطع فراتر از دلار رشد داشتند

می متالز - ظرف ماه‌های ابتدایی امسال رشد نرخ ارز سنگ معیار سنجش قیمت در تمامی بازارها شده، هر چند در برخی موارد، همچون بازار آزاد مقاطع فولادی، میزان رشد قیمتی فراتر از رشد نرخ ارز نیز بوده است.
 براساس اعلام بانک مرکزی؛

نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت

می متالز - بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۳ ارز افزایش و ۳۲ واحد پولی کاهش یافت. نرخ ۱۲ ارز دیگر نیز ثابت بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما