خبر
اقتصاد  
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اعلام کرد:

تشریح انجام عملیات امضای الکترونیکی کاربران تجارت خارجی استان بوشهر از طریق سامانه مربوطه

می متالز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر، گفت: به اطلاع کاربران تجارت خارجی می رساند در راستای تجهیز بخش‌های مختلف سامانه جامع تجارت به امضای الکترونیکی، عملیات‌ ایجاد و کپی پرونده نیز به تدریج و بر اساس رقم آخر کد ملی کاربران مشمول امضای الکترونیکی خواهد شد.

به گزارش می متالز، ابوالقاسم محمد زاده افزود: اولین گروه مشمول، کاربرانی هستند که رقم آخر (رقم سمت راست) کد ملی آنان عدد 9 ‌باشد که این دسته از کاربران می‌بایست با استفاده از امضای الکترونیکی، پرونده جدید ثبت نموده و یا پرونده‌های خود را کپی نمایند.

وی اضافه کرد: به تدریج و بر اساس زمان‌بندی‌هایی که متعاقباً اعلام خواهد شد تمامی کاربران سامانه برای ایجاد پرونده، مشمول استفاده از امضای الکترونیکی خواهند شد.

معاون سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر یادآور شد: کاربرانی که تا کنون اقدام به ثبت نام جهت دریافت امضاء الکترونیکی نکرده اند، می‌توانند از طریق لینک https://b2n.ir/gica.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

ضمنا اضافه می گردد: فایل راهنمای ثبت نام و دریافت امضا از طریق لینک مذکور قابل رویت و استفاده می باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۱۵ پروانه اکتشاف و ۷۲۶ جواز تاسیس در استان یزد صادر شد

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در سه ماهه نخست امسال ۱۵ فقره پروانه اکتشاف و ۷۲۶ فقره جواز تاسیس در این استان صادر شد.
 

مجوز هفت پروانه اکتشاف معدنی برای فولاد مبارکه صادر شد

می متالز - مجوز هفت فقره پروانه اکتشاف با هدف تامین مواد اولیه روز سه شنبه در آیینی با حضور رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان و مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان صادر شد.
 رئیس سازمان صمت یزد:

تولیدکنندگان فولاد ملزم به ثبت موجودی و محصولات خود شدند

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: تولیدکنندگان فولاد ملزم به ثبت موجودی مواد اولیه و محصولات فولادی عرضه داخلی و صادراتی خود شدند.
 

۱۵۷میلیون دلار کالا از استان بوشهر به کشور قطر صادر شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: از مجموع ۲۲۰ میلیون دلار صادرات سال گذشته کشور ایران به قطر ۱۵۷ میلیون دلار آن مربوط به این استان است.
 

پرداخت ۳۴۲ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی در چهارمحال و بختیاری

می متالز - واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری ۳۴۲ میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند.
 

کشف 6 دستگاه خودرو سواری احتکار شده در استان یزد

می متالز - رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد از کشف 6 دستگاه خودرو سواری احتکار شده در استان یزد خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما