خبر
قیر و روانکارها   مسکن و اقتصاد  
رضایی کوچی خبر داد:

نشست ویژه کمیسیون عمران برای بررسی وضعیت تأمین قیر و تولید مسکن

می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: نشست ویژه این کمیسیون عصر امروز برای بررسی وضعیت تأمین قیر و تولید مسکن برگزار می شود.

به گزارش می متالز، محمدرضا رضایی کوچی از برگزاری نشست ویژه کمیسیون عمران مجلس خبر داد و گفت: این نشست عصر امروز یکشنبه برای بررسی وضعیت تأمین قیر پروژه های عمرانی و روند تولید مسکن با حضور معاونان وزارتخانه های نفت، راه و شهرسازی، بانک مرکزی و دستگاه های مربوطه برگزار می شود.

محمدرضا رضایی کوچی

پروژه های عمرانی کاملا وابسته به میزان تأمین قیر هستند

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مسائل مهم و دغدغه های کنونی کمیسیون عمران مجلس، بحث تأمین قیر رایگان است، زیرا پروژه های عمرانی کاملا وابسته به میزان تأمین قیر هستند، از این رو شاهد بودیم که تأخیر در توزیع قیر در سال گذشته مشکلات بسیاری را برای پروژه های عمرانی ایجاد کرد، از این رو باید برای سال جاری تمهیدات ویژه ای را اندیشید.

 

اولویت کنونی کمیسیون عمران مجلس، تأمین مسکن و افزایش میزان ساخت و ساز در کشور است

وی گفت: یکی دیگر از اولویت کنونی کمیسیون عمران مجلس، تأمین مسکن و افزایش میزان ساخت و ساز در کشور است، وزارت راه و شهرسازی باید توضیح دهد که چه برنامه ای برای تولید مسکن دارد، از این رو در نشست امروز این کمیسیون، با حضور معاونان وزارتخانه تمام مسائل بررسی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:

بورس باید با استحکام به راه خودش ادامه دهد؛ همه مسوولیم که از اموال مردم به خوبی حراست کنیم /30 درصد سهام عدالت آزاد شده، 30 درصد در عید غدیر و 30 درصد سهام هم برای 22 بهمن آزاد می شود/ تخلف و فشار برخی صادرکنندگان به مردم قابل تحمل نیست؛ صادرکننده کالا و خدمات موظف است ظرف سه ماه پولش را برگرداند / تقدیر از مواضع روسای دو قوه در حمایت از برخورد با صادرکنندگان متخلف/ لغو قطعنامه های فصل هفتمی، کاری بی نظیر در جهان و یک پیروزی سیاسی دائمی در تاریخ ایران است/ دولت همیشه خواهان روابط صمیمی و برادرانه با دیگر قوا است و این تصمیم را ادامه می دهیم/ الان شرایط تنش و بگو مگو نیست؛ صمیمانه و تحت حمایت های رهبر معظم انقلاب، دست خود را به سوی سایر قوا و نیروهای مسلح دراز می کنیم/تشریح اقدامات گسترده دولت در حوزه تامین مسکن

می متالز - رئیس جمهور، اعمال فشار، مایوس سازی، ایجاد تفرقه و جدایی میان ملت و نظام و اختلاف میان قوا را هدف اصلی آمریکا و رژیم صهیونیستی دانست و با تاکید بر اینکه" خواست ملت، دست در دست هم قرار دادن سه قوه برای حل مشکلات کشور است"، اظهارداشت: دولت همیشه خواهان روابط صمیمی و برادرانه در چارچوب قانون اساسی با دیگر قوا است و به این سیاست خود ادامه خواهد داد.
 

برنامه‌های جدید دولت برای تحقق شعار جهش تولید

می متالز - رییس‌جمهور با اشاره به اهمیت بهره‌برداری از معادن در راستای جهش تولید گفت: باید بخش بزرگی از معادن کشور که منجمد است مولد شود و در این راستا اگر افرادی که معادن در اختیار آنهاست در فرصتی که موفق به بهره برداری نشوند باید این معادن آزاد شود.
 بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و مدیر کل بنیاد مسکن استان از مناطق زلزله زده ترکمانچای؛

افتتاح واحد مسکونی بازسازی شده/بازدید از ایستگاه راه آهن ترکمانچای و پل روگذر شهر میانه

می متالز - حمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با همراهی محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و باباپور مدیرکل بنیاد مسکن با حضور در بخش زلزله زده ترکمانچای از روستاهای کلهر، ورزقان، ورنکش و دستجرد از نحوه ساخت و بازسازی مساکن زلزله زده این روستاها و پروژه های عمرانی ایستگاه راه آن ترکمانچای و پل روگذر شهر میانه بازدید نمودند.
 

سبک ۱۱ کشور برای تنظیم بازار اجاره مسکن در "وضعیت غیرعادی"

می متالز - روش ۱۱ کشور موفق دنیا در حوزه اجاره‌داری برای تنظیم بازار اجاره در شرایط غیرعادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در دنیا تشریح شد.
 فتاح خبر داد:

اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای حل مشکل مسکن محرومان

می متالز - رییس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان می تواند زمین، سیمان، میلگرد و کاشی رایگان برای ساخت مسکن در اختیار دولت قرار دهد تا بار دولت در تولید مسکن تا حدودی کاهش یابد.
 حسینی نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد:

بررسی برنامه تولید مسکن روستایی در کشور؛ افزایش سهم بنیاد مسکن در طرح اقدام ملی

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی سهم بنیاد مسکن از طرح ملی تولید حدود ۲۰۰ هزار مسکن روستایی است، در نشست امروز مقرر شد که سهم بنیاد در این حوزه تولید حدود ۴۰۰ هزار واحد مسکونی شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما