خبر
بیمه  

ارتقای بیمه البرز در سال ۹۹

می متالز - سال ۱۳۹۹، سال جهش بیمه البرز در کسب پرتفوی مناسب با لحاظ رعایت نرخ‌های فنی و کسب سود مناسب و ارتقای جایگاه بیمه البرز است.

به گزارش می متالز، مدیرعامل بیمه البرز در سومین جلسه هم‌اندیشی با موضوع بررسی عملکرد سه ماه نخست سال ۱۳۹۹ شعب بیمه البرز در استان‌های خراسان رضوی، خوزستان، مازندران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و استان مرکزی، ضمن بیان این مطلب گفت: جایگاه کنونی بیمه‌البرز در بازار بیمه با توجه به ظرفیت بالای شرکت، به لحاظ توانگری مالی و مزیت‌های رقابتی دیگر، متناسب با ظرفیت و توان آن نیست و بیمه‌البرز می‌تواند با اتکا بر توان خود و تلاش و همدلی بیشتر مدیران و کارکنانش جایگاه مناسب‌تری در بازار بیمه کسب کند.

 محسن پورکیانی افزود: باید تمامی مدیریت‌ها و شعب نسبت به عملکرد یکدیگر حساسیت داشته و نسبت به  ایفای نقش مطلوب هر واحد و ارائه خدمات به موقع مطالبه‌گری کنند. وی تصریح کرد: کارهای زیرساختی خوبی از جمله امکان فروش اینترنتی بیمه‌نامه در رشته‌های مختلف و بهره‌گیری از سامانه اتوماسیون جدید شرکت با امکانات مناسب‌تر و ایجاد داشبورد مدیریتی برای مدیران و روسای شعب به منظور رصد آنلاین آمار عملکرد شرکت به تفکیک رشته و شعبه در سال جدید انجام شده است و برنامه‌هایی از جمله ایجاد سامانه برای پرداخت خسارت آنلاین نیز در دست اقدام است. پورکیانی تاکید کرد: باید به گونه‌ای عمل کنیم که منافع تمامی ذی‌نفعان شرکت اعم از بیمه‌گذاران‌، سهامداران، کارکنان و نمایندگان حفظ و رعایت شود.

کد خبر: 114265
تاریخ: 1399/04/09 - 22:57
منبع: دنیای اقتصاد

بیمه البرز  محسن پورکیانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تلاش بیمه البرز برای افزایش فروش بیمه‌های خرد

می متالز - مدیرعامل بیمه البرز افزایش فروش بیمه‌های خرد به ویژه بیمه‌های زندگی را یکی از اهداف شرکت بیمه البرز در سال ۱۳۹۹ عنوان کرد.
 

بیشترین ریزش شاخص سهام بیمه به البرز رسید

می متالز - در اولین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
 

آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک شرکت‌های بیمه اعلام شد

می متالز - بیمه مرکزی آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک و قبولی اتکایی شرکت‌های بیمه را بر مبنای اطلاعات آخرین صورت‌های مالی مصوب تا روز دهم خردادماه را اعلام کرد.
 

نماد ۱۴ شرکت بیمه‌ای در بازار سرمایه به رنگ سبز درآمد

می متالز - در دومین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد کاهش شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
 تاکید مرکز پژوهش‌های مجلس را دولت نشنید؛

سازوکار صندوق‌های دولتی «دارا» مشخص نیست

می متالز - مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در اظهارنظری کارشناسی درباره واگذاری سهام دولت و شرکت‌های دولتی از طریق سازوکار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله ETF در پیشنهادی تاکیدی خواستار به تعویق افتادن اجرای این تصمیم شده است.
 

نماد ۸ شرکت بیمه‌ای در بازار سرمایه به رنگ سبز درآمد

می متالز - در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس تهران شاهد کاهش چشمگیر شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما