خبر
بیمه   فن آوری های نوین  

همکاری بیمه ملت و پادیوم

می متالز - در راستای توسعه همکاری با استارت‌آپ‌ها، بیمه ملت با عرضه وب‌سرویس‌های خود در بازارچه API پادیوم (API Market place)، امکانی را فراهم کرده است که متقاضیان دریافت وب‌سرویس‌های بیمه بتوانند با مراجعه به پادیوم از وب‌سرویس‌های آنلاین صدور بیمه ملت استفاده کنند.

به گزارش می متالز، در این همکاری که از ابتدای تیرآغاز شده است، بیمه ملت با حضور در کمپین چراغ روشن پادیوم بیمه‌نامه حوادث انفرادی خود را همراه با پوشش کرونا به متقاضیان ارائه می‌کند.به این ترتیب متقاضیان دریافت وب‌سرویس‌های بیمه ملت می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت پادیوم و ورود به قسمت سرویس‌ها، پس از احراز هویت انجام‌شده توسط پادیوم APIهای صدور بیمه ملت را به آسانی به درون کسب‌وکار خود ببرند. در این کمپین استارت‌آپ‌ها می‌توانند از ۲۰۰ بیمه‌نامه حوادث انفرادی به ارزش ۵۰۰ هزار تومان به‌صورت رایگان بهره‌مند شوند. بیمه ملت در تلاش است تا با توجه به زیرساخت‌های فناوری اطلاعات پیشرفته خود با ارائه انواع وب‌سرویس‌های صدور و استعلام، فروش الکترونیک بیمه‌نامه‌ها را توسعه دهد. در همین راستا، بیمه ملت با راه‌اندازی پلت‌فرم ملت‌تک، تمام سرویس‌های بیمه‌ای خود را عرضه کرده است.

کد خبر: 114266
تاریخ: 1399/04/09 - 22:58
منبع: دنیای اقتصاد

بیمه ملت  استارت‌آپ‌ها 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیمه‌نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا ارمغان‌‌آور آرامش خانواده‌ها

می متالز - بیمه ملت با توجه به شرایط کنونی جامعه و فراگیری بیماری کرونا با ارائه «بیمه‌نامه آرامش در تحصیل با پوشش کرونا» سعی در انجام مسوولیت اجتماعی خود در قبال جامعه دارد.
 

زنگ مجمع "ملت" به صدا درآمد

می متالز - مجمع عمومی شرکت بیمه ملت در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ برگزار می شود.
 

نماد ۱۰ شرکت بیمه‌ای در بازار سرمایه به رنگ سبز در آمد

می متالز - در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس و فرابورس تهران شاهد رشد شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
 

امضای قرارداد صندوق بازنشستگی فولاد و بیمه ملت جهت اعطای کارت اعتباری به بازنشستگان فولاد

می متالز - در راستای سیاست محوری صندوق بازنشستگی فولاد در خصوص ارتقای خدمات رفاهی به بازنشستگان فولاد، قراردادی جهت اعطای کارت اعتباری میان صندوق بازنشستگی فولاد و بیمه ملت منعقد شد.
 

تمرکز بیمه ملت بر سود به جای افزایش سهم بازار

می متالز - مدیرعامل بیمه ملت با اشاره به رویکرد جدید شرکت گفت: با توجه به سیاست‌های تعیین‌شده، برنامه‌ها و اهداف بیمه ملت از ابتدای سال برای سودآوری و ارتقای شرکت با جدیت پیگیری می‌شوند.
 

افزایش سرمایه بیمه ملت عملیاتی می‌شود

می متالز - مدیرعامل بیمه ملت از عملیاتی شدن افزایش سرمایه بیمه ملت در آینده نزدیک خبر داد. اسماعیل دلفراز، در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه ملت، سال گذشته را با وجود مشکلات تحریم و بیماری کرونا، سالی نسبتا خوب برای بیمه ملت عنوان کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما