خبر
سرب و روی   بورس و سهام  

فروش بالای کیک روی در "فروی"

می متالز - شرکت ذوب روی اصفهان با نماد فروی گزارش فعالیت ماهانه 1 ماهه منتهی به 31 خرداد 99 را منتشر کرد.

به گزارش می متالز، میزان فروش ماهیانه شرکت در خرداد ماه امسال ۱۴۰,۶۷۹ میلیون ریال بوده و این در حالیست که نسبت به دو ماهه اول سال که رقم حاصل از فروش 374420میلیون ریال بوده با کمی کاهش همراه شده است.
همچنین فروش داخلی شرکت ذوب روی اصفهان در ماه خرداد امسال ۸,۸۰۸ میلیون ریال بوده و در دو ماهه اول امسال رقم 15727 میلیون ریال حاصل از فروش داخلی این شرکت بوده است. بیشترین فروش شرکت در خرداد ماه امسال، محصول کیک روی است.
فروش صادراتی شرکت در خرداد ماه امسال مبلغ ۱۳۱,۷۶۷ میلیون ریال بوده و این رقم از ابتدای سال مالی جدید تا انتهای اردیبهشت 358061 میلیون ریال بوده است و در مجموع می توان گفت فروش صادراتی ذوب روی اصفهان از ابتدای سال مالی تا انتهای خرداد 99، مبلغ 489828 میلیون ریال بوده که در مقایسه با میزان صادرات انجام شده طی مدت مشابه در سال قبل با رشد قابل توجهی همراه گردیده است.

گفتنی است میزان مبلغ فروش داخلی و صادراتی از ابتدای سال مالی تا انتهای خرداد ماه به 515099 میلیون ریال رسیده است.

بر اساس این گزارش میزان شمش روی تولید شده در 2 ماهه نخست امسال 452 تن و در خرداد ماه 303 تن بوده است که در مجموع طی 3 ماهه نخست امسال 755 تن شمش روی تولید شده است.

همچنین میزان سرباره تولید شده طی دوماه اول سال 50 تن و در خرداد ماه 26 تن بوده که از مجموع 76 تن سرباره تولید شده، 52 تن با مبلغ 5218 میلیون ریال به فروش رسیده است.

همانگونه که اشاره شد میزان کیک روی تولید شده طی 3 ماهه نخست امسال که بالاترین محصول تولیدی این شرکت بوده، رقم 1517 تن بوده است که با مبلغ نهایی 19317 میلیون ریال به فروش رسیده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تنوع در تالار محصولات صنعتی و معدنی با عرضه مس، روی و آلومینیوم

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز یکشنبه 26 مردادماه میزبان عرضه 4 هزار تن مس کاتد،20 هزار تن مس کم عیار، 200 تن شمش روی، 3 هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، 250 تن سولفورمولیبدن و 15 تن کنسانتره فلزات گرانبها است.
 

بورس کالا میزبان عرضه ۱۱۸ هزار تن تختال و شمش بلوم

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز سه شنبه اول مهر ماه، میزبان عرضه ۷۶ هزار و ۶۰۰ تن شمش بلوم و ۴۲ هزار تن تختال C است.
 

۲۴۰ تن شمش روی مهمان بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز میزبان ۴۰ تن مس مفتول است.
 

حرکت شرکت کالسیمین روی ریل جهش تولید در سایه سنگین تحریم‌ها

می متالز - شرکت کالسیمین به عنوان بزرگترین تولیدکننده شمش روی در خاورمیانه، با وجود سایه سنگین تحریم‌های مستقیم آمریکا، توانسته است در افزایش میزان تولید و حفظ و ایجاد اشتغال به نماد بارزی از حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و معنا کردن جهش تولید در صنعت روی کشور تبدیل شود.
 کالای ۷ شرکت به تالار نقره‌ای راه یافت؛

ترافیک پذیرش محصولات در بورس کالا

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه، از پذیرش شمش روی، شمش فولاد، شمش سرب، شمش سرب ثانویه و روغن پایه تولیدی ۷ شرکت در بازار اصلی این بورس خبر داد.
 

تعدیل نیرو در کالسیمین از اساس کذب محض و خلاف واقعیت است

می متالز - در زمان واگذاری شرکت کالسیمین دارای یک هزار و 200 نفر پرسنل بوده است که هم اکنون پس از گذشت 3 سال از واگذاری در این مدت تنها تعداد 14 نفر از پرسنل شرکت آنهم به دلیل عدم رضایت سرپرستان و مدیران واحدها و مشکلاتی از قبیل بی‌نظمی، عدم رعایت دستورالعمل‌های صادره-عدم رعایت موارد و موازین و شئونات اخلاقی در محل کار و........ قرارداد نامبردگان تمدید نشده است که با پرداخت همه حق و حقوق به نامبردگان تسویه حساب انجام گرفته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما