خبر
آهن و فولاد   بورس کالا  
در بورس کالا:

پذیره نویسی هزار میلیارد تومانی اوراق فولاد مبارکه یک روزه به پایان رسید

می متالز - مرحله دوم پذیره نویسی اوراق سلف موازی استاندارد فولاد مبارکه در بورس کالا انجام و بیش از ۱۳ میلیون و ۴۹۳ هزار اوراق به ارزشی هزار میلیارد تومان در عرض یک روز به فروش رسید.

به گزارش می متالز، مرحله دوم عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده فولاد مبارکه اصفهان در نماد "عفولاد ۳" به تعداد ۱۳.۴۹۳.۶۳۷ قرارداد و با قیمت ۷۴۱.۰۹۰ ریال در هر قرارداد ۱۰ کیلویی و با مشاور پذیرش، متعهد پذیره‌نویس و بازارگردان تأمین سرمایه بانک ملت و از طریق کارگزاری بانک ملت انجام شد.

براساس این گزارش، اوراق سلف موازی استاندارد کلاف گرم نوردیده (به همراه اختیار خرید و فروش تبعی) با نام و قابل معامله در بورس کالای ایران بوده و هدف از انتشار این ابزار مالی، تأمین سرمایه در گردش شرکت است.معاملات ثانویه این اوراق از ۱۵ تیر  ۹۹ آغاز شده و تا ۱۴ تیر  ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

قیمت خرید هر قرارداد سلف بر اساس قیمت دارایی پایه در عرضۀ اولیه بر مبنای میانگین آخرین قیمت های کلاف گرم نوردیده معامله شده در بورس کالای ایران و یا آخرین قیمت های منتشره نشریه پلتس با در نظر گرفتن شرایط حاکم بر بازار محاسبه می شود.

قیمت پایه به عنوان مبنای محاسبات قیمت اعمال در اختیار فروش تبعی، قیمت اعمال اختیار خرید تبعی و همچنین قیمت خرید بازارگردان در معاملات ثانویه قرار خواهد گرفت.

قیمت اعمال در اختیار فروش تبعی ۱۱۸.۵ درصد، قیمت اعمال در اختیار خرید تبعی ۱۱۹ درصد قیمت پایه عرضه اولیه در سررسید اوراق و قیمت خرید بازارگردان در معاملات ثانویه قیمت پایه در عرضه اولیه به علاوه ۱۷.۵ درصد سالیانه روزشمار تعیین شده است.

کد خبر: 115257
تاریخ: 1399/04/15 - 10:57
منبع: بورس پرس

فولاد مبارکه اصفهان  ورق گرم نوردیده  عفولاد ۳ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حفظ نقدینگی برای یازدهمین هفته متوالی در زمین حقیقی ها

می متالز - روند صعودی حاکم بر بورس تهران در حالی پس از ۱۰هفته متوالی متوقف شد و شاخص کل بورس هفته منتهی به ۲۲مردادماه را با کاهش ۲.۹ درصدی سپری کرد که بازیگران حقیقی همچنان در سمت خرید باقی ماندند. به این ترتیب معامله گران خرد بازار برای یازدهمین هفته متوالی توانستند خالص خرید مثبتی را در کارنامه خود ثبت کنند.
 مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان:

گردشگری صنعتی در مبارکه رونق می‌گیرد

می متالز - مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان در دیدار با فرماندار و شهردار مبارکه از رونق گرفتن گردشگری صنعتی در این شهرستان خبر داد.
 

توضیح فولاد مبارکه درباره شایعه افزایش سرمایه از دو محل سود و تجدید ارزیابی

می متالز - فولاد مبارکه درخصوص شایعه افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی ها، دست به شفاف سازی زد.
 

سرمایه گذاری «فولاد» در اردکان

می متالز - فولاد مبارکه اصفهان در احداث کارخانه 30 هزار تنی تولید الکترود گرافیتی شرکت نوین الکترود اردکان سرمایه گذاری کرد.
 قائم مقام ایمیدرو در مجمع عمومی سالیانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان مطرح کرد:

خرید اپال پارسیان برای مبارکه ضروری است/ فولادسفیددشت دهه فجر افتتاح می‌شود

می متالز - قائم مقام و مشاور ارشد اجرایی ایمیدرو در مجمع عمومی سالیانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای دوره مالی منتهی به 29 اسفند 98 اظهار کرد: سعی بر این است تا طرح فولاد سفید دشت تا دهه فجر افتتاح شود. الکترود گرافیتی اردکان نیز در نیمه اول امسال به افتتاح می‌رسد و نوید بخش این است که فاز ماشین‌کاری الکترود اردکان تا قبل از شهریور ماه افتتاح شود.
 مدیرعامل فولادمبارکه در مجموع عمومی سالیانه با اشاره به سهم 44درصدی تولید فولاد کشور اعلام کرد:

نگران کسری مواد اولیه خود هستیم

می متالز - مجمع عمومی سالیانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای دوره مالی منتهی به 29 اسفند 98 با حضور سهامداران و هیات مدیره این شرکت با حضور نمایندگان سازمان حسابرسی، بورس و قائم مقام ایمیدرو برگزار شد و بر اساس آن تقسیم سود 225ریالی و افزایش سرمایه 45درصدی نیز به تصویب رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما