خبر
مواد معدنی   ماشین آلات و تجهیزات معدنی  

نامه‌نگاری ایمیدرو با خانه معدن/ ماشین‌آلات معادن از هپکو تأمین شود

می متالز - رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی در نامه‌ای به رئیس خانه معدن، استفاده حداکثری از امکانات شرکت هپکو برای تأمین قطعات و تعمیر ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز بخش معدن را خواستار شد.

به گزارش می متالز، در نامه خداداد غریب پور به محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن آمده است: هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم جهت استفاده حداکثری از امکانات شرکت هپکو برای تأمین قطعات و اورهال (تعمیر اساسی) ماشین آلات و تجهیزات صورت گیرد و نتیجه اقدامات به سازمان توسعه معادن اعلام شود.

در پی بروز مشکلاتی در روند تولید، پرداخت حقوق کارکنان و مدیریت هپکو، این شرکت اخیراً با مصوبه هیأت دولت به سازمان توسعه و نوسازی معادن واگذار شد.

یک مقام مسئول در این مورد به فارس گفته بود: هپکو برای اصلاح ساختار و احیای تولید به ایمیدرو برمی‌گردد و بعد از اینکه شرایط تولید و سودآوری در آن شرکت مهیا شد، واگذار می‌شود و هیأت دولت در آینده تصمیم می‌گیرد که مثلاً به مدت یک یا 2 سال هپکو به ایمیدرو برگردد و بعد از سودآوری برای سومین‌بار واگذار شود.

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو بعد از دو بار خصوصی سازی ناموفق،‌ سهام عمده‌اش به میزان 60 درصد به دولت (‌سازمان خصوصی‌سازی) برگشت،‌ابتدا قرار بود از طریق فرابورس این سهام عرضه شود،‌اما چون مشتری پیدا نکرد،‌گفته شد فعلا برای گذران امور شرکت به سامان ایمیدرو بر می‌گردد تا بعد از اصلاح ساختار بعدا واگذار شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هپکو و دولت بدهکار

می متالز - با مصوبه دولت و در راستای پرداخت بدهی به سازمان تأمین اجتماعی قرار است سهام ۹ شرکت جدید به ارزش ۳۲۰ هزار میلیارد ریال به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شود.
 

رشد گام‌به‌گام درآمد پتروشیمی کارون

می متالز - شرکت پتروشیمی کارون از رشد 24 درصدی درآمد عملیاتی این شرکت در سال مالی 1398 نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.
 در جلسه اعضای کمیسیون اصل ۹۰ با رئیس قوه قضائیه صورت گرفت؛

تأکید نمایندگان بر رفع مشکلات کارگران هفت تپه و هپکو/ رسیدگی خارج از نوبت پرونده‌های ارجاعی کمیسیون اصل 90 به قوه قضائیه

می متالز - اعضای کمیسیون اصل 90 در جلسه با رئیس قوه قضائیه بر رفع مشکلات کارگران هفت تپه و هپکو تأکید کردند.
 

دغدغه اصلی کارگران هپکو کلکسیون وعده‌های پوچ مسوولین است/ ادعای حمایت متولی کار استان از مدیران نامرئی هپکو

می متالز - کارگران شرکت هپکو اعلام کردند: دغدغه اصلی کارگران شرکت پرداخت حقوق نیست، بلکه مهم‌ترین آن کلکسیون وعده‌های پوچ و توخالی مسوولین در خصوص رفع مشکلات شرکت است.
 استاندار مرکزی:

۲ هزار میلیارد ریال برای تحقق قرارداد هپکو با وزارت راه اختصاص یافت

می متالز - استاندار مرکزی گفت: ۲ هزار میلیارد ریال از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور در راستای تحقق قرارداد هپکو به وزارت راه و شهرسازی اختصاص یافته که این مهم حاصل پیگیری از سال گذشته است.
 دور جدید اعتراضات کارگران هپکو؛

اعتراضات کارگران هپکو به نبود کار در این کارخانه و پاسخگو نبودن مدیران این شرکت نسبت به عملکرد خود، به نهمین روز رسید.

می متالز - اعتراضات کارگران هپکو به نبود کار در این کارخانه و پاسخگو نبودن مدیران این شرکت نسبت به عملکرد خود، به نهمین روز رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما