خبر
مس   بورس و سهام  

توضیح "فملی" درباره نرخ فروش کاتد، برنامه صادرات، امکان تجدید ارزیابی و ...

می متالز - ملی مس درباره میانگین نرخ فروش کاتد، برنامه صادرات کاتد و عیار کنسانتره مس تولیدی در سال جاری، امکان تجدید ارزیابی برای شرکت تا ۵ سال آینده و ... توضیح داد و آماده بازگشت به تابلو شد.

به گزارش می متالز، شرکت ملی مس که به دلیل بازدهی مثبت بیش از 50 درصدی قیمت سهام طی 15 روز معاملاتی اخیر با توقف نماد روبرو و ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شده به سوالات مطرح شده در سامانه تدان پاسخ داد و آماده بازگشت به تابلو شد.

براین اساس، اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل "فملی" درباره میانگین نرخ فروش کاتد از ابتدای سال تا نیمه تیر ماه و آخرین نرخ فروش، بهای تمام شده هر تن کاتد پالایشگاه، برنامه صادرات کاتد در سال ۹۹، عیار کنسانتره مس تولیدی در سال جاری، امکان تجدید ارزیابی برای شرکت تا ۵ سال آینده و عدم تنظیم مصوبه ای از این محل در سال جاری، متراژ محل جغرافیایی زمین های شرکت توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ثبات نسبی نرخ کاتد "فملی"

می متالز - ارزش معاملات صنایع ملی مس در بورس کالا به بیش از ۶۱ هزار میلیارد ریال رسید.
 

برنامه‌ریزی برای تولید ۵۵۰ هزار تنی کاتد مس تا سال ۱۴۱۰

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به هدف‌گذاری‌های انجام شده در زمینه تولید مس در افق ۱۴۱۰ اعلام کرد که برای سال جاری نیز برنامه تولید ۲۸۰ هزار تنی کاتد و ۳۳۵ هزار تنی آند در نظر گرفته شده است.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد:

چشم‌انداز تولید 550 هزار تنی کاتد تا سال 1410

می متالز - دکتر «اردشیر سعدمحمدی» با اشاره به هدف‌گذاری‌های انجام شده در زمینه تولید مس در افق 1410 گفت:‌ برای سال 1399 برنامه تولید 280 هزار تن کاتد و 335 هزار تن آند در نظر گرفته شده است. اما براساس یک برنامه‌ریزی مدون و حساب‌شده که برای شرکت مس...
 یادداشت «فرهاد حسن‌زاده» در تحسین توجه شرکت مس به مسوولیت اجتماعی

انتشار «مس‌آباد» آفرین دارد

می متالز - «فرهاد حسن‌زاده»، نویسنده و شاعر کودک و نوجوان و منتخب جایزه هانس کریستین اندرسن، در یک یادداشت با اشاره به انتشار مجله «مس‌آباد»، توجه شرکت مس به مسوولیت اجتماعی را ستود و نوشت این‌که یک سازمان در راستای مسوولیت اجتماعی خود برای بچه‌ها...
 مشاور مدیرعامل شرکت مس از کارگاه آماده‌سازی نمونه و انبارهای مغزه اکتشافات بازدید کرد

مدیر مجتمع مس آذربایجان: عملیات اکتشافی در محدوده‌های مستعد شمال‌غرب با تمام توان دنبال می‌شود

می متالز - «حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، «علی بیات‌ماکو»،‌ مدیر مجتمع مس آذربایجان و «شهریار متوکل»، مدیر امور اکتشافات و مهندسی توسعه شرکت مس از کارگاه آماده‌سازی نمونه و انبارهای مغزه امور اکتشافات و مهندسی توسعه در منطقه شمال‌غرب کشور بازدید کردند.
 

واردات کنسانتره مس چین از ایالات متحده در ماه ژوئن به بالاترین سطح از سپتامبر 2018 رسید

می متالز - داده‌های گمرک چین در روز یکشنبه گذشته نشان داد که واردات کنسانتره مس چین از ایالات متحده در ماه ژوئن به بالاترین سطح از سپتامبر 2018 به بعد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما