خبر
سیمان و بتن   بورس و سهام  

شفاف‌سازی شرکت سيمان لار سبزوار درباره یک شایعه/ افزایش سرمایه قطعی است

می متالز - شرکت بورسی سیمان لار سبزوار (با نماد ذسبزوار) اعلام کرد: پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده (نوبت دوم) به استحضار می‌رساند هرگونه اخبار و شايعات در ارتباط با عدم برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده (نوبت دوم) شرکت سيمان لار سبزوار از سوی شرکت رد می‌شود.

به گزارش می متالز، براین اساس مجمع عمومی فوق‌العاده (نوبت دوم) به منظور تصویب افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در مهلت قانونی برگزار خواهد شد.

کد خبر: 115988
تاریخ: 1399/04/18 - 23:47
منبع: ماین نیوز

سيمان لار سبزوار  افزایش سرمایه  ذسبزوار 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به همراه لغو مجمع سهم بازار پایه ای اعلام شد:

زمان مجمع سهم تازه وارد و ۵ شرکت + افزایش سرمایه ۱۶۷ درصدی

می متالز - زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی بطور فوق العاده و فوق العاده پتروشیمی ارومیه و ۶ شرکت دیگر به همراه لغو مجمع سهم بازار پایه ای اعلام شد.
 کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد:

افزایش سرمایه از محل صرف سهام

می متالز - هیچ کدام از شاخص ها، نمایانگر وضعیت کل سهم های بازار نیستند و حتی اگر شاخص کل بورس و شاخص هم وزن، صعودی باشند؛ ممکن است برخی سهم های بازار منفی باشند و این انتقاد از سوی بعضی سهامداران که چرا با اینکه سهم های سبد ما، منفی است، ولی شاخص کل مثبت شده منطقی و صحیح نیست.
 

"فاما" در راه افزایش سرمایه ۶۷ درصدی

می متالز - شرکت صنعتی آما از محل سود انباشته سرمایه شرکت را افزایش می دهد.
 سخنگوی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت:

وصعیت نامشخص شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت

می متالز - سخنگوی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت گفت: هنوز پرتفوی سهام متقاضیان روش غیرمستقیم در شرکت‌های استانی سهام عدالت قرار نگرفته، برخی افراد می‌خواهند با درج آگهی ثبت نام از اشخاص برای کاندیداتوری در سامانه‌های بورس به نام «ستان» از افراد متقاضی ثبت نام کنند.
 

صدرنشینی بیمه پاسارگاد، در سرمایه و سود

می متالز - این شرکت بیمه‌ای در سودسازی هم حرف اول را می‌زند. "بپاس" با تحقق سود خالص بیش از ۵۹۳ میلیارد تومانی در سال ۹۸، در بین شرکت‌های بیمه بورسی بالاترین سود را محقق کرده است.
 

5 افزایش سرمایه جدید

می متالز - مجوز افزایش سرمایه سه تجدید ارزیابی صادر شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما