خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن   دانش فنی  

فولاد سنگان، شاهراه انتقال دانش فنی فولاد به شهرستان خواف

می متالز - شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان با توجه به رسالت خود به عنوان “معین اقتصادی و مهارتی شهرستان خواف” با برنامه ریزی و تدوین برنامه های هدفمند و در راستای توانمندسازی علمی و توسعه کیفی آموزش در شهرستان خواف اقدام به برگزاری کلاس های آموزش گندله سازی نمود.

به گزارش می متالز، این برای نخستین بار است که شرکتی در راستای توسعه آموزش های فنی فولاد اقدام به برگزاری این چنین دوره هایی نموده تا با انتقال دانش فنی علاوه بر افزایش سطح کیفی دانش، اقدام به آموزش نیروهای متخصص فنی نموده تا منطقه از حیث نیروی علمی و متخصص نیز خودکفا گردد.

فولاد سنگان بعنوان شرکتی پیش رو با همکاری مرکز فنی و حرفه ای و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده، از افراد علاقمند و واجدین شرایط دعوت به همکاری نمود.

 با توجه به استقبال بسیار گسترده جوانان منطقه و همچنین لزوم برقراری فاصله گذاری اجتماعی در زمان کلاس، افراد متقاضی در حداقل ۳ گروه تقسیم بندی گردیده و برنامه ریزی های لازم جهت حضور انجام و دوره مذکور به صورت ۳ روزه (۲۴ ساعت) تعریف شد.

لازم به ذکر است، به منظور تدریس این مهارت ها از اساتید خبره شرکت فولاد سنگان از حوزه های تولید و دفتر فنی استفاده می گردد و  دوره مذکور مخصوص افراد جویای کار و شاغلین حوزه معدن بوده که حداقل دارای مدرک دیپلم می باشند.

یادگیری و آموزش مداوم از ارزش های سازمانی این شرکت بوده و این مهم را منوط به ارتقای سطح علمی کارکنان خویش ندانسته و با توجه به انتخاب این شرکت بعنوان معین اقتصادی و معین مهارتی شهرستان، با برگزاری رایگان این دوره نقش خود را در راستای توسعه آموزشی شهرستان به نحو احسن ایفا نموده است.

 با برگزاری این دوره های علمی، مسیر انتقال دانش فنی فولاد به منطقه هموار می گردد و فولاد سنگان بعنوان شاهراه انتقال این دانش در منطقه، نقش محوری و بی بدیل خویش را همچون گذشته ادامه خواهد داد.

کد خبر: 116037
تاریخ: 1399/04/19 - 17:16
منبع: شرکت فولاد سنگان

فولاد سنگان  دانش فنی فولاد 

نظرات:

حیدرپور: 19 تیر 1399
باسلام و تشکر بابت اطلاع رسانی اینجانب حیدرپور مدیر تولید فولاد سنکان به عنوان مدرس این دوره تجربه ۳۰ ساله خودم را به عنوان مدرس و معین اقتصادی در اختیار جوانان جویای کار منطقه خواف قرار دادم . جای تشکر از همه عزیزانی که مسیر انتقال دانش را برای اولین هموار کردن

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بزرگ‌ترین چالش‌ فولاد مبارکه

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه از تحقق سود ۱۸۷ ریالی برای هر سهم در سه ‌ماه اول سال‌جاری خبر داد و گفت: برای ادامه این راه موفقیت‌آمیز تامین مواد اولیه، بزرگ‌ترین چالش‌ پیش روی شرکت است.حمیدرضا عظیمیان در مجمع عمومی سالانه این شرکت با ارائه گزارش عملکرد این شرکت در سال ۹۸، گفت: در مجموع تولیدات فولادمبارکه با ۱۶ درصد افزایش از ۶ میلیون و ۷۷۶ هزار تن در سال ۹۷ به هفت میلیون و ۸۳۵ هزارتن در سال ۹۸ رسیده است.
 

متن تبریک مدیرعامل فولاد سنگان، به مناسبت ۱۰ مرداد سالروز افتتاح اولین گندله سازی شرق کشور

می متالز - متن تبریک علی امرایی مدیرعامل فولاد سنگان، به مناسبت ۱۰ مرداد سالروز افتتاح اولین گندله سازی شرق کشور را در ادامه بخوانید.
 

پیام تبریک مدیرعامل فولاد سنگان به مناسبت ولادت باسعادت امام رضا(ع)

می متالز - میلاد مسعود هشتمین اختر تابناک آسمان امامت، حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) ، مبین محبت، ایثار و سخاوت به فرزندان پیامبر خاتم (ص) است. ایران اسلامی مملو از عطر جان فزای محبت و کرامت اهل بیت(ع)است. این ایام مصادف شده با دهه کرامت، آغاز آن میلاد خواهر امام مهربانی ها، حضرت فاطمه معصومه(س) و کریمه اهل بیت(ع) و در ادامه حضرت شاهچراغ بوده و پایان آن نیز با میلاد حضرت امام رضا(ع) است.
 

پیام تبریک مدیرعامل فولاد سنگان، به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

می متالز - پیام علی امرائی مدیر عامل فولاد سنگان، به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار را در ادامه بخوانید.
 

خام‌فروشی بلای جان اقتصاد؛ فولاد سنگان نمونه بارز اقتصاد درون‌زا

می متالز - چنانچه قرار باشد زمانی کشور از اقتصاد نفتی عبور کند، نزدیک‌ترین اقتصادی که می‌توان به آن اتکا کرد معدن و صنایع معدنی و البته پرهیز از خام فروشی است.
 

تامین خوراک سنگ آهن مورد نیاز کارخانجات کنسانتره و گندله سازی منطقه سنگان در سال جهش تولید

می متالز - معاون فنی و بهره برداری و جانشین مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: پیرو ابلاغ قراردادهای عملیات استخراج سنگ آهن و باطله برداری در دو گروه الف و ب به شرکت های توس مسیر و کنسرسیوم اپال کانی پارس آسفالت توس، عملیات اجرایی در معادن مرکزی و غربی مجتمع سنگ آهن سنگان در حال انجام بوده که سنگ مورد نیاز شرکت های سرمایه گذار جهت تولید کنسانتره و گندله به صورت مستمر و روزانه صورت می‌پذیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما