خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن   دانش فنی  

فولاد سنگان، شاهراه انتقال دانش فنی فولاد به شهرستان خواف

می متالز - شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان با توجه به رسالت خود به عنوان “معین اقتصادی و مهارتی شهرستان خواف” با برنامه ریزی و تدوین برنامه های هدفمند و در راستای توانمندسازی علمی و توسعه کیفی آموزش در شهرستان خواف اقدام به برگزاری کلاس های آموزش گندله سازی نمود.

به گزارش می متالز، این برای نخستین بار است که شرکتی در راستای توسعه آموزش های فنی فولاد اقدام به برگزاری این چنین دوره هایی نموده تا با انتقال دانش فنی علاوه بر افزایش سطح کیفی دانش، اقدام به آموزش نیروهای متخصص فنی نموده تا منطقه از حیث نیروی علمی و متخصص نیز خودکفا گردد.

فولاد سنگان بعنوان شرکتی پیش رو با همکاری مرکز فنی و حرفه ای و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده، از افراد علاقمند و واجدین شرایط دعوت به همکاری نمود.

 با توجه به استقبال بسیار گسترده جوانان منطقه و همچنین لزوم برقراری فاصله گذاری اجتماعی در زمان کلاس، افراد متقاضی در حداقل ۳ گروه تقسیم بندی گردیده و برنامه ریزی های لازم جهت حضور انجام و دوره مذکور به صورت ۳ روزه (۲۴ ساعت) تعریف شد.

لازم به ذکر است، به منظور تدریس این مهارت ها از اساتید خبره شرکت فولاد سنگان از حوزه های تولید و دفتر فنی استفاده می گردد و  دوره مذکور مخصوص افراد جویای کار و شاغلین حوزه معدن بوده که حداقل دارای مدرک دیپلم می باشند.

یادگیری و آموزش مداوم از ارزش های سازمانی این شرکت بوده و این مهم را منوط به ارتقای سطح علمی کارکنان خویش ندانسته و با توجه به انتخاب این شرکت بعنوان معین اقتصادی و معین مهارتی شهرستان، با برگزاری رایگان این دوره نقش خود را در راستای توسعه آموزشی شهرستان به نحو احسن ایفا نموده است.

 با برگزاری این دوره های علمی، مسیر انتقال دانش فنی فولاد به منطقه هموار می گردد و فولاد سنگان بعنوان شاهراه انتقال این دانش در منطقه، نقش محوری و بی بدیل خویش را همچون گذشته ادامه خواهد داد.

کد خبر: 116037
تاریخ: 1399/04/19 - 17:16
منبع: شرکت فولاد سنگان

فولاد سنگان  دانش فنی فولاد 

نظرات:

حیدرپور: 19 تیر 1399
باسلام و تشکر بابت اطلاع رسانی اینجانب حیدرپور مدیر تولید فولاد سنکان به عنوان مدرس این دوره تجربه ۳۰ ساله خودم را به عنوان مدرس و معین اقتصادی در اختیار جوانان جویای کار منطقه خواف قرار دادم . جای تشکر از همه عزیزانی که مسیر انتقال دانش را برای اولین هموار کردن

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی نیمه نخست سال؛

افزایش ۸۰ درصدی میزان فروش فولاد سنگان/ رشد بیش از ۵۰ درصد تولید گندله

می متالز - مدیرعامل فولاد سنگان از افزایش 80 درصدی میزان فروش این شرکت در 6 ماهه نخست امسال نسبت به 6 ماهه مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: میزان تولید گندله این مجموعه در 6 ماهه نخست امسال نسبت به 6 ماهه مشابه سال گذشته، بیش از (50 درصد) رشد داشته است.
 مدیرعامل فولاد سنگان خبر داد:

افزایش 50 درصدی تولید گندله در شش ماهه نخست سال 1399

می متالز - اکنون برکسی پوشیده نیست که فولاد یکی از صنایع بسیار مهم توسعۀ کشور به شمار می‌آیدکه نه‌تنها در ایران، بلکه در دنیا از جایگاه بسیار مهمی برخوردار شده است؛ به‌نحوی‌که بخش اعظمی از رشد اقتصادی دنیا و اشتغال تعریف‌شده در کشورهای جهان نیز به این صنعت وابسته است.
 

بهره برداری از پروژه انتقال شارژ كامیونی كنسانتره در فولاد سنگان

می متالز - با حضور مدیرعامل، معاونان و جمعی از مدیران شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، پروژۀ شارژ کامیونی کنسانترۀ ورودی به کارخانۀ گندله سازی این شرکت با قابلیت انتقال 15 هزار تن کنسانتره در 24 ساعت به بهره برداری رسید.
 

تشریح برنامه های فولاد مباركه در كمیـتۀ كنتـرل مدیریت ایمیدرو

می متالز - معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکۀ اصفهان از تشریح برنامه های این شرکت در کمیتۀ کنترل مدیریت ایمیدرو خبر داد و در این خصوص اظهار کرد: در سال جاری سازمان ایمیدرو برای شرکتهای تابعۀ خود و شرکتهایی که سهامدار آن است جلسه ای با عنوان جلسۀ کنترل مدیریت برگزار میکند.
 

دریافت نشان عالی «مدیر سال» توسط فولاد سنگان

می متالز - در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی "مدیر سال"، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان موفق به دریافت این نشان شد.
 گام ارزشمند فولاد سنگان در راستای صیانت از ”محیط زیست"

افتتاح پروژه انتقال شارژ کامیونی کنسانتره

می متالز - در مراسمی با حضور دکتر علی امرایی مدیرعامل مجتمع صنعتی معدنی سنگان، بهره برداری از پروژه شارژ کامیونی کنسانتره ورودی به کارخانه گندله سازی فولاد سنگان آغاز شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما