خبر
آلومینیوم   سیم و کابل   بورس و سهام  
تحقق تنها ۱۱۴ ریال به ازای هر سهم از سهمی با قیمت بیش از ۳۳.۰۰۰ ریال:

"فالوم" و بهبود عملکرد در سال مالی ۱۳۹۸

می متالز - از نکات قابل توجه صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی گذشته می‌توان به افزایش چشمگیر مقادیر فروش انواع کابل در مقایسه با سال مالی گذشته است.

به گزارش می متالز، علیرغم آنکه شاهد رشد قابل توجه مقادیر و مبالغ فروش محصولات اصلی شرکت آلومتک در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با سال مالی گذشته بودیم با این حال قیمت‌های کنونی سهم این شرکت آن هم در قیمت‌های بیش از ۳۳.۰۰۰ ریال نمی‌تواند سود شناسایی شده این شرکت را توجیه کند.

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی این شرکت در سال مالی گذشته می‌توان به افزایش چشمگیر مقادیر فروش انواع کابل در مقایسه با سال مالی گذشته اشاره کرد که این موضوع منجر به افزایش چشمگیر مبالغ فروش این شرکت شده است.

شرکت آلومتک در سال مالی گذشته موفق به شناسایی بیش از ۹۶۳ میلیارد ریال فروش خالص شده در حالی که در سال مالی ۱۳۹۷، ۳۴۷ میلیارد ریال مجموع فروش‌های شرکت به ثبت رسیده بود و این موضوع از اصلی‌ترین دلایل رشد بیش از ۱۱۲ میلیارد ریالی سود خالص این شرکت و شناسایی ۱۱۴ ریال به ازای هر سهم در انتهای سال است.

کد خبر: 116779
تاریخ: 1399/04/24 - 14:13
منبع: بورس نیوز

آلومتک  فالوم  کابل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تست‌های آزمایشگاهی برای سیم‌و‌کابل در ساختمان‌ها

می متالز - برای ساختمان‌سازی بیشتر از چند نوع سیم و کابل استفاده می‌کنند. سیم‌های افشان، سیم‌های مفتول، کابل افشان و مفتول سبک با عایق PVC، کابل‌های مخابراتی یا سیم تلفن و درنهایت کابل کواکسیال.
 

افت 1.5 درصدی قیمت مفتول مس

می متالز - معاملات انجام شده در تالار صنعتی بورس امروز 13 مرداد ماه، کاهش قیمت مفتول مس را نسبت به هفته گذشته نشان می‌دهد. همچنین حجم معاملات مفتول مسی نسبت به هفته گذشته 20 تن افزایش داشته است.
 

عامل قطعی مکرر برق پایتخت دستگیر شد

می متالز - شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، اعلام کرد: عامل قطعی های مکرر پایتخت دستگیر و از محل آن ها بیش از ۲ تن کابل برق کشف و ضبط شد.
 

سهامداران "فالوم" با هم دیدار کردند

می متالز - شرکت آلومتک مجمع عمومی در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ برگزار کرد.
 

رد پای سارق حرفه‌ای در شرکت فولاد

می متالز - جانشین فرمانده انتظامی شهرستان اشکذر از دستگیری سارق حرفه‌ای سیم و کابل برق در این شهرستان خبر داد.
 

فک رهن ۱۲ میلیون و ۱۵۰ هزار سهم "فمراد" از "فالوم"

می متالز - شرکت آلومتک از فک رهن تعداد ۱۲.۱۵۰.۰۰۰ سهم آلومراد متعلق به شرکت آلومتک خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما