خبر
علوم   ویدئو   ریلی و راه آهن  
[ویدئو]

امضا تفاهمنامه بین راه آهن ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

می متالز - امضا تفاهمنامه بین راه آهن ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر راه و شهرسازی:

اجرای طرح مسکن ملی با هدف ۴۰۰ هزار واحد مسکونی/ شناسایی ۴۶۰ هزار نفر قشر کم‌درآمد

می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح اقدام ملی مسکن را با هدف تولید ۴۰۰ هزار واحد برنامه‌ریزی کردیم که با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته در سراسر کشور پروژه‌های مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن در حال انجام و تکمیل است.
 در گفت‌و‌گو با معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی مطرح شد:

بهره‌وری هوشمندانه از صنعت حمل‌ونقل ریلی دو کشور ایران و افغانستان/ افتتاح قطعه سوم راه‌آهن خواف – هرات فرصتی ارزشمند برای اقتصاد دو کشور

می متالز - معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه افتتاح قطعه سوم راه‌آهن خواف – هرات فرصت‌های ارزشمند اقتصادی برای کشورهای ایران و افغانستان فراهم می‌آورد؛ افزود: این طرح هوشمندانه و با توجه به صنعت حمل‌ونقل ریلی دو کشور به بهره‌وری می‌رسد.
 

تفاهم نامه فروش 90 هزار تن ریل ذوب آهن اصفهان امضا شد

می متالز - ذوب آهن اصفهان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء تفاهم نامه فروش 90 هزار تن ریل را امضا کردند که به عنوان افشای اطلاعات با اهمیت در کدال درج شد.
 

آخرین دستاوردهای ساخت راه‌آهن توسط ایران در کشورهای همسایه

می متالز - هم اکنون خطوط ریلی ایران جز عراق و افغانستان به سایر کشورهای همسایه نیز متصل است. عملکرد خط آهن افغانستان، در حال حاضر بصورت حمل ونقل ترکیبی (ریلی-جاده ای) است اما در آینده بسیار نزدیک البته مسیر ریلی خواف-هرات افتتاح می‌شود.
 وزیر راه و شهرسازی:

سقف وام خرید مسکن «فعلا» افزایش نمی‌یابد

می متالز - وزیر راه و شهرسازی از منتفی شدن افزایش مجدد سقف وام خرید مسکن خبر داد و گفت: منتظریم تا قیمت‌ها فروکش کند و سپس سر فرصت دراین‌باره تصمیم‌گیری کنیم.
 محمودزاده:

قیمت مسکن تهران به جز منطقه یک زیر ۲۰ میلیون است

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تنها در سه استان قیمت مسکن ۱۰ تا ۱۵ میلیون است و فقط در شهر تهران به بالای ۲۰ میلیون تومان رسیده است. حتی اگر در تهران آمار منطقه یک را لحاظ نکنیم متوسط قیمت مسکن در پایتخت کمتر از ۲۰ میلیون تومان می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما