خبر
هوایی و فرودگاه ها  

برقراری مجدد پرواز در مسیر قطر - شیراز

می متالز - پرواز شرکت هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر قطر- شیراز پس از وقفه چهار ماهه دوباره برقرار شد.

به گزارش می متالز، رضا بدیعی فرد مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس با اعلام این خبر عنوان کرد: این پرواز پس از چهار ماه وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا، دوباره ۲۷ تیر ماه از قطر به مقصد فرودگاه شیراز انجام شد.

مدیرکل فرودگاه‌های فارس با اشاره به اینکه پروازهای قطر ایرویز از نهم اسفند ماه متوقف شده بود، گفت: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و انجام تب سنجی حرارتی، ارزیابی فرم‌های سلامت و رعایت فاصله اجتماعی شاهد برقراری مجدد پروازها شده ایم.

بدیعی فرد ادامه داد: قطر ایرویز در مجموع چهار پرواز هفتگی را روزهای جمعه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه در مسیر قطر- شیراز- قطر انجام می دهد.

او گفت: در این راستا پیش از این از ۲۵ تیر پرواز مسیر شیراز- دبی- شیراز پس از وقفه چهار ماهه از سرگرفته شد.

کد خبر: 117598
تاریخ: 1399/04/28 - 15:17
منبع: تین نیوز

ویروس کرونا  رضا بدیعی فرد  هواپیمایی قطر ایرویز 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سوکار:

قیمت نفت به ۸۰ دلار می‌رسد

می متالز - سوکار برآورد کرد که قیمت نفت در سال ۲۰۲۱ به ۸۰ دلار برای هر بشکه می‌رسد.
 

تجلیل از اقدامات شرکت سیمان نهاوند در حوزه‌ی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

می متالز - معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح و تندیس یادبود، از اقدامات و فعالیت‌های شرکت سیمان نهاوند در راستای پیش‌گیری از انتشار ویروس کرونا تجلیل به عمل آورد.
 

۷۷۰ میلیون یورو برای مقابله با کرونا

می متالز - دیوان محاسبات کل کشور اعلام کرد از اعتبارات مقابله با ویروس کرونا ۷۷۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی برای مقابله با کرونا پرداخت شد.
 

رونمایی شل از استراتژی «سبز»

می متالز - شرکت شل در حال همسو کردن تعهداتش با رقیب خود یعنی بریتیش پترولیوم است، چون تغییر در نوع تولیدات این گروه انگلیسی هلندی موجب شده تا انگشت اتهام به دلیل رفتار دوگانه این شرکت در رابطه با مسائل زیست‌محیطی، به‌سوی آن نشانه رود.
 معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه اعلام کرد

تحریم مانع توسعه بازار ما نشد

می متالز - صنعت فولاد به عنوان یک صنعت مادر محرک بسیاری از صنایع بالادستی و پایین‌دستی بوده و چون تاثیر مستقیمی‌در رشد و شکوفایی اقتصادی دارد، به عنوان یک مزیت رقابتی برای اغلب کشورها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
 در گفت‌وگو با مدیرعامل سرمایه‌گذاری غدیر تشریح شد

سرمایه‌گذاری ۲ میلیارد دلاری در ۱۴۰۰

می متالز - ورود سرمایه‌گذاری غدیر به ابر پروژه‌ها و تکمیل آنها و سرمایه‌گذاری پایدار که سبب بازدهی بیشتر برای سهامداران خرد و کلان می‌شود در اولویت کاری مدیرعامل جدید این شرکت جای دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما