خبر
بورس و سهام   کاشی و سرامیک  

پیش‌بینی افزایش صادرات «کسعدی»

می متالز - مدیرعامل شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی با اشاره به اینکه شرکت قصد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها را ندارد، به پرسش‌های سهامداران پاسخ داد. نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی این شرکت را بخوانید.

به گزارش می متالز، مجتبی ملکی در خصوص ضریب تبدیل گرانول به کاشی گفت: بابت تولید هر متر مربع سرامیک به طور میانگین ۲۳ کیلو گرانول مصرف می‌شود که پس از تولید گرانول، مواد افزودنی دیگر از جمله لعاب و رنگ و... برای تهیه سرامیک اضافه خواهد شد.

وی همچنین در مورد میزان مصرف گرانول در کشور اظهار کرد: باتوجه به بدنه محصولات (دیوار، کف، پرسلان و...) و عدم دسترسی به آمار شرکت‌ها، میزان مصرف گرانول در کشور قابل ردیابی نیست.

مجتبی ملکی در پاسخ به پرسشی درباره میزان صادرات شرکت نیز بیان کرد: شرکت بر اساس لیست اعلامی و نرخ لیست فروش که پیش از این در سایت کدال اطلاع‌رسانی شده است، صادرات خود را به کشورهای عراق، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان و افغانستان به صورت تحویل درب شرکت بدون هزینه حمل انجام می‌دهد. با توجه به عدم ثبات نرخ ارز و افزایش مداوم آن بدیهی است اشتیاق کشورها برای خرید محصولات ایرانی بالا رفته و صادرات روند افزایشی خواهد داشت.

وی ادامه داد: حاشیه فروش سرامیک بر اساس گزارش سه ماهه ارسالی بر روی سامانه کدال معادل ۲۲ درصد و حاشیه سود گرانول معادل ۳۸ درصد است.

ملکی در پاسخ به این سوال که آیا شرکت علاوه بر افزایش سرمایه موجود قصدی برای افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها دارد، گفت: شرکت در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها ندارد.

کد خبر: 118193
تاریخ: 1399/04/31 - 11:04
منبع: صدای بورس

کسعدی  مجتبی ملکی  کاشی و سرامیک سعدی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بر اساس آمار منتشر شده بورس تهران:

توقف ۴ نماد بانکی در بورس/ ۴۰ نماد ممنوع المعامله هستند

می متالز - انتشار آخرین لیست نمادهای متوقف شده در تالار شیشه ای از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می دهد که در میان ۴۴ نماد متوقف شده، ۴ نماد بانکی نیز حضور دارد.
 کاشی‌سازی که خیال افزایش‌سرمایه ندارد:

صادرات "کسعدی" به ۵ کشور دنیا

می متالز - مدیرعامل شرکت کاشی و سرامیک سعدی گفت:شرکت در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش سرمایه ازمحل تجدید ارزیابی دارایی‌ها ندارد.
 در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی "کسعدی"

می متالز - هیات مدیره شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۵۰ میلیارد ریالی، معادل ۱۰۰ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
 در کدال منتشر شد؛خلاصه تصمیمات مجمع سالیانه "کسعدی"

خلاصه تصمیمات مجمع سالیانه "کسعدی"

می متالز - مجمع عمومی شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی تقسیم مبلغ ۳۷۲ ریال سود نقدی و ۳۵۸ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
 

«کسعدی» ۳۷ تومان سود داد

می متالز - مجمع سالانه کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی در روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت با حضور ۸۰ درصد از سهامداران در محل مجتمع فرهنگی تلاش برگزار شد.
 مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین:

تلاش کارگران موجب تحقق بیش از ۲ برابری EPS تاصیکو شد

می متالز - شرکت کاشی و سرامیک سعدی، همایش جهش تولید با اهداف معرفی راهکار‌های تحقق جهش تولید در سال۱۳۹۹، تعیین دستاورد‌ها و برنامه‌های آتی و تجلیل از مدیران و کارگران نمونه با حضور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی تاصیکو، مدیرعامل، معاونین، مدیران، کارکنان و کارگران زحمتکش کارخانه کاشی و سرامیک سعدی در محل کارخانه کاشی سعدی برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما