خبر
زغال سنگ   بانک ها  

پایان فعالیت‌ دویچه‌بانک در حوزه استخراج زغال‌سنگ

می متالز - دویچه بانک آلمان اعلام کرد که حداکثر تا سال ۲۰۲۵ به تمامی فعالیت‌های تجاری خود در حوزه استخراج زغال سنگ پایان خواهد داد.

به گزارش می متالز، این بانک آلمانی همچنین اعلام کرد که این نهاد دیگر در پروژه‌های جدید در قطب شمال یا پروژه های مربوط به ماسه‌های نفتی سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.

گفتنی است، دویچه بانک در تجدید نظر سیاست های خود در استفاده از سوخت های فسیلی روز گذشته اعلام کرد که تمامی فعالیت های تجاری در سراسر جهان در رابطه با استخراج زغال سنگ را تا سال ۲۰۲۵ پایان خواهد داد.

برخی نهادهای غیرانتفاعی محیط زیست و حقوق بشر این اقدام را یک گام مثبت و رو به جلو ارزیابی کرده اند. این بانک قرار است تمام فعالیت های تجاری در حوزه زغال در آمریکا و اروپا را تا پایان امسال بررسی نماید و این اقدام را در آسیا در سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد کرد.

کد خبر: 119856
تاریخ: 1399/05/07 - 18:50
منبع: بورس کالای ایران

دویچه‌بانک  استخراج زغال‌سنگ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پایان فعالیت‌ دویچه‌بانک در حوزه استخراج زغال‌سنگ تا سال ۲۰۲۵

می متالز - دویچه بانک آلمان اعلام کرد که حداکثر تا سال ۲۰۲۵ به تمامی فعالیت‌های تجاری خود در حوزه استخراج زغال سنگ پایان خواهد داد.
 

چشم امید هندی‌ها به زغال‌سنگ روسیه برای کاهش وابستگی به آمریکا، کانادا و استرالیا

می متالز - در راستای تلاش دهلی نو برای کاهش وابستگی به آمریکا، کانادا و استرالیا، هندی‌ها حالا در حال مذاکره برای خرید زغال‌سنگ روسیه هستند.
 

افزایش تعداد و توان نیروگاه‌های زغال‌سنگی در چین/ زغال‌سنگ همچنان سوخت اصلی است

می متالز - در حالی که بر اساس توافقنامه آب و هوایی پاریس و هدف‌گذاری کاهش گازهای گلخانه‌ای، کشورهای دنیا در تلاش هستند تا استفاده از زغال‌سنگ را کاهش دهند اما آخرین مطالعات در مورد نیروگاه‌های چین بیانگر آن است که طی سال جاری این کشور در حال افزایش تعداد و توان نیروگاه‌های زغال‌سنگی است.
 در پی نابسامانی‌های اقتصادی در یک کشور نفتی-معدنی رخ می‌دهد

حراج طلایی ونزوئلا

می متالز - تنش‌های سیاسی اخیر و در پی آن تحریم‌های امریکا و کاهش بهای نفت، اقتصاد ونزوئلا را دستخوش نابسامانی کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما