خبر
زیرساخت ها  

بهره‌برداری از آزادراه تبریز - سهند در هفته دولت

می متالز - استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: براساس صورت جلسه‌ای که با حضور معاون وزیر راه‌ و شهرسازی به امضا رسید، طرح آزادراه تبریز- سهند در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش می متالز، پورمحمدی با تاکید بر اینکه این طرح باید تا هفته دولت آماده بهره‌برداری شود، گفت: باقی‌مانده سهم دولت تا پایان هفته‌جاری پرداخت خواهد شد و سرمایه‌گذار و پیمانکار نیز کارهای باقی‌مانده را در موعد مقرر تکمیل خواهد کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 استاندار آذربایجان‌شرقی:

سرمایه‌گذاری در معادن به ایجاد صنایع پایین‌دستی منجر شود

می متالز - استاندار آذربایجان‌شرقی، بهره‌مندی از منافع بخش معدن را حق مردم استان دانست و گفت: سرمایه‌گذاری در این بخش باید منجر به ایجاد صنایع پایین‌دستی و توسعه اشتغال شود.
 در نامه‌ی نماینده تبریز خطاب به استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح شد؛

مانعِ تصرفِ اموال دولتی در ماشین‌سازی و ریخته‌گری باشید

می متالز - بیگی نوشت: ممانعت مدیران منصوب موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در شرکت‌های ماشین‌سازی تبریز و ریخته‌گری ماشین‌سازی تبریز از اعمال مالکیت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مصداق بارز تصرف در اموال دولتی است.
 با تاکید بر توسعه بخش معدن؛

ارتباط تصویری مجتمع مس سونگون ورزقان با رهبر معظم انقلاب برقرار شد

می متالز - ارتباط تصویری مجتمع معدن مس سونگون ورزقان با رهبر معظم انقلاب به مناسبت هفته کارگر برقرار شد.
 استاندار آذربایجان شرقی:

صنعتگران آذربایجان از وضعیت فعلی ماشین‌سازی رضایت دارند/ نمی‌گذاریم املاک کارخانه بفروش برسد/ ماشین‌سازی تبریز به صندوق بازنشستگان فولاد تعلق دارد

می متالز - استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: مجموعه فعالان صنعت ماشین‌سازی از وضعیت فعلی کارخانه نسبت به گذشته که کارخانه را به یک فرد خاص فاقد صلاحیت سپرده بودند، راضی‌‌تر به نظر می‌رسند.
 استاندار تشریح کرد

تلخ و شیرین آذربایجان‌شرقی

می متالز - استاندار آذربایجان‌شرقی از افتتاح خط‌ آهن میانه – بستان‌آباد بعد از ۱۸ سال، عملیاتی شدن نفلین‌سینیت سراب بعد از ۲۵ سال و افتتاح خط انتقال پلی‌اتیلن به‌عنوان برخی از رویدادهای شیرین سال‌جاری در استان یاد کرد و گفت: البته امسال شاهد وقوع اتفاقات تلخی نیز بودیم که با حداقل هزینه مدیریت شد.
 

واحدهای صنعتی و اقتصادی آذربایجان‌شرقی تعطیل نمی‌شود

می متالز - استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به برخی مباحث درخصوص تعطیلی واحدهای تولیدی و اقتصادی همزمان با شیوع گسترش ویروس کرونا در استان گفت: واحدهای صنعتی و اقتصادی آذربایجان‌شرقی تعطیل نمی‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما