خبر
آهن و فولاد   مس   بورس و سهام  

معامله 4 نماد شاخص ساز به بعد موکول شد

می متالز - به دلیل حجم زیاد معاملات 4 نماد، زمان انجام معامله به بعد موکول شد.

به گزارش می متالز، به اطلاع می رساند، با توجه به حجم بالای معاملات درنماد معاملاتی شرکت های فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) و پالایش نفت اصفهان (شپنا) و ملی صنایع مس ایران (فملی) و بانک صادرات ایران (وبصادر) زمان انجام معامله در نمادهای مذکور متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران:

دستاوردهای درخشان صنعت مس با مدیریت جامعیت‌نگر مدیرعامل شرکت مس به دست آمد

می متالز - «سعد عبدی»، مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای درخشان شرکت مس در سال گذشته گفت: تعدد دستاوردهای سال گذشته شرکت مس در حوزه‌های مختلف نشان دهنده مدیریت جامعیت ‌نگر دکتر سعدمحمدی و توجه ایشان به توسعه متوازن و پایدار در صنعت مس است.
 صیدی در حاشیه نشست با کمیسیون کشاورزی:

بانک صادرات ایران ۱۵ هزار میلیارد تومان به بخش کشاورزی تسهیلات داد

می متالز - ​مدیر عامل بانک صادرات ایران بعد‌از‌ظهر امروز (سه‌شنبه ۲۱ مردادماه) در حاشیه نشست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و شماری از مدیران عامل بانک‌ها برگزار شد.
 شرکت ملی صنایع مس ایران را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

همه‌جا همراه شما هستیم

می متالز - تازه‌ترین اخبار شرکت ملی صنایع مس ایران را می‌تواند در وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی رسمی این شرکت دنبال کنید.
 مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان:

گردشگری صنعتی در مبارکه رونق می‌گیرد

می متالز - مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اصفهان در دیدار با فرماندار و شهردار مبارکه از رونق گرفتن گردشگری صنعتی در این شهرستان خبر داد.
 

​سهامداران شرکت «خدمات انفورماتیک» سود سهام خود را در شعب بانک صادرات ایران دریافت کنند

می متالز - بانک صادرات ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت «خدمات انفورماتیک» با نماد «رانفور» می‌توانند از روز چهارشنبه ١٥ مرداد ماه ٩٩ به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکتدر سال مالی منتهی به ٢٩ اسفندماه ٩٨ به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.
 ​از سوی بانک صادرات ایران در مرحله دوم طرح «یاری» صورت می‌گیرد

پرداخت تسهیلات خرید کالا به بازنشستگان تا پایان مرداد

می متالز - پرداخت مرحله دوم تسهیلات ۱۲ میلیون ریالی خرید کالا بانک صادرات ایران در قالب طرح «یاری» به بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری تا پایان مرداد ماه سال جاری ادامه دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما