خبر
هوایی و فرودگاه ها  

فراخوان جذب نیروی انسانی در حوزه هوانوردی

می متالز - مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از جذب نیروی انسانی ویژه مراقبت پرواز، الکترونیک هواپیمایی و مخابرات هواپیمایی از میان کارکنان واجد شرایط خبر داد.

به گزارش می متالز، احمد مظفر با اعلام این خبر عنوان کرد: جذب نیروی انسانی با توجه به نامه شماره 35259 مورخ 18 تیر 99 معاون توسعه و منابع و در راستای برنامه ساماندهی و تامین بخشی از کمبود نیروی انسانی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حوزه هوانوردی برای کارکنان واجد شرایط انجام می شود.

مدیرکل منابع انسانی، تشکیلات و آموزش از تمام کارکنان رسمی، پیمانی و قرارداد کار معین(مشخص) که دارای مدرک کارشناسی در رشته های مرتبط هستند دعوت کرد در دوره آموزشی مربوط شرکت کنند.

وی گفت: رشته های تحصیلی موردقبول برای شغل مراقبت پرواز شامل کارشناسی مراقبت پرواز، کارشناسی هوانوردی، کارشناشسی زبان انگلیسی و کارشناسی هوافضا(با داشتن مدرک کاردانی مراقبت پرواز)، کارشناسی فیزیک کاربردی و کارشناسی ریاضی کاربردی است.

مظفر افزود: رشته های تحصیلی مورد قبول برای شغل الکترونیک هواپیمایی شامل کارشناسی الکترونیک هواپیمایی، مهندسی الکترونیک، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و مکاترونیک و برای شغل مخابرات هواپیمایی شامل مهندسی مخابرات، مهندسی کامپیوتر، کارشناسی مخابرات هواپیمایی و مهندسی فناوری اطلاعات IT است.

کد خبر: 120147
تاریخ: 1399/05/08 - 14:19
منبع: تین نیوز

فرودگاه‌هاو ناوبری هوایی ایران  احمد مظفر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

پیش‌بینی رشد 30درصدی پروازهای عبوری از فضای کشور

می متالز - معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به رشد پروازهای عبوری و داخلی فضای کشور در یک ماه اخیر، گفت: پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آتی شاهد افزایش 20 تا 30 درصدی پروازهای عبوری نسبت به موقعیت کنونی باشیم.
 

ثبت ۱۰۶ هزار دقیقه تاخیر پروازهای داخلی در اردیبهشت ۹۹

می متالز - بر اساس آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران طی اردیبهشت ماه امسال پروازهای داخلی با تاخیر ۱۰۶ هزار و ۱۲۵ دقیقه انجام شده است.
 

درآمد فرودگاه‌ها کاهش یافت اما نباید مسیر توسعه متوقف شود

می متالز - عضو هیات مدیره و راهبر معاونت برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به کاهش درآمد فرودگاه‌ها به دلیل اثرات ناشی از شیوع کرونا، گفت: اولویت‌بندی پروژه‌های فرودگاهی تغییر می کند.
 

انتصاب مدیرکل حوزه مدیرعامل و پاسخگویی به شکایات شرکت فرودگاه‌ها

می متالز - بر اساس ابلاغ مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوايی ايران، احمد مظفر به عنوان مديرکل حوزه مديرعامل، روابط عمومی و پاسخگويی به شکايات منصوب شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما