خبر
مسکن و ساختمان   درب و پنجره  
"همزمان با راه‌اندازی سایت جدید رایمند "

راه‌‌اندازی محاسبه‌کننده میزان مصرف چسب و درزگیر در رایمند

می متالز - شرکت رایمند موفق به راه‌اندازی محاسبه‌کننده میزان مصرف چسب برای اولین بار در ایران شد.

به‌گزارش می متالز به‌ نقل از روابط عمومی شرکت رایمند، شرکت رایمند تجارت مرز، ضمن راه‌اندازی سایت جدید خود، برای اولین بار در کشور محاسبه‌کننده میزان مصرف چسب را نیز برای مصارف مختلف چسب راه‌اندازی کرده است. این محاسبه‌ کننده ویژگی‌های خاصی دارد که با توجه به انتخاب حجم چسب مورد استفاده دست مشتری را برای انتخاب و هزینه‌ای که می‌خواهد بابت خرید انجام دهد، باز می‌گذارد. از ویژگی‌های این محاسبه‌کننده میزان مصرف با احتساب دور ریز است که با دقت بسیار بالا میزان مصرف چسب برای مصرف‌کننده به دست می‌آید.

علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از این محاسبه‌کننده وارد سایت رایمند تجارت به آدرس http://www.raymandtejarat.com/ شوند و از گزینه محاسبه‌ کننده میزان چسب در گوشه پایین سمت برای محاسبه میزان چسب موردنیاز خود استفاده کنند.

از این محاسبه‌کننده می‌توان جهت محاسبه و برآورد میزان مصرف چسب سیلیکون، چسب آکواریوم، چسب پلی اورتان، درزگیر ماستیک، ماستیک پلی اورتان سوسیسی، چسب سیلیکون نوترال، چسب پلی اورتان سوسیسی و چسب سیلیکون خنثی سوسیسی استفاده کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اجرای طرح نصب برچسب قیمت و نرخنامه با محوریت اتحادیه های صنفی در گلستان

می متالز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت گلستان از اجرای طرح نصب برچسب قیمت و نرخنامه با محوریت اتحادیه های صنفی در استان خبر داد.
 

تداوم اجرای "پویش بدون برچسب قیمت نخریم" در استان بوشهر

می متالز - معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، گفت: پویش بدون برچسب قیمت نخریم در استان بمنظور جلوگیری از تخلفات صنفی در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده در حال اجراست.
 

آدرس و اسامی مراکز معاینه فنی در تهران

می متالز - با توجه به وضع قوانین جدید در کلان شهر تهران، از جمله جریمه نقدی روزانه 50 هزار تومان برای خودروهایی که برچسب معاینه فنی ندارند، آگاهی از آدرس تمامی مراکز معاینه فنی تهران، خالی از لطف نیست که در ادامه به ذکر آدرس، تلفن، مدارک مورد نیاز برای معاینه فنی و دیگر موارد مورد نیاز می‌پردازیم.
 

رایمند پیشرو در تأمین چسب‌های تخصصی

می متالز - شرکت رایمند تجارت دو محصول تخصصی صنعت در و پنجره و نما را به بازار عرضه می‌کند.
 

تنها شرکت صاحب فرمولاسیون چسب در خاورمیانه

می متالز - صنایع شیمیایی غفاری با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، واحد کنترل کیفی و لابراتوارهای فرمولاسیـون پیشرفته و واحد تحقیق و توسعه بر پایه دانش و تجربه یکی از کامل‌ترین تولیدکنندگان صنایع شیمیایی در بخش چسب در خاورمیانه است. نقطه آغازین این کمپانی، تولید چسب‌های دوقلوی غفاری بوده که طی سال‎های فعالیت خود، با توسعه و پیشرفت روزافزون و به‌کارگیری فناوری‌های نوین، ۵۰۰ نوع چسب بر سبد کالای خود افزوده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است.
 

معیارهای فنی فهرست حداقل رتبه برچسب انرژی به دولت رسید

می متالز - پیشنهاد وزارت نفت درباره معیارها و ویژگی‌های فنی فهرست حداقل رتبه برچسب انرژی تجهیزات هیدروکربوری بخش ساختمان در دستور کار کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست هیئت دولت قرار گرفته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما