خبر
انرژی   نفت  

کشف سوخت قاچاق در آب‌های خلیج‌فارس

می متالز - فرمانده پایگاه دریابانی کنگان از کشف یک فروند یدک‌کش حامل سوخت قاچاق در کنگان خبر داد.

به گزارش می متالز، سرهنگ غلامرضا محقق در تشریح این خبر گفت: دریابانان پایگاه دریابانی کنگان با تشدید گشت‌های دریایی موفق شدند یک فروند یدک‌کش حامل سوخت قاچاق را خارج از محدوده لنگرگاه توقیف کنند.

وی افزود: در بازرسی از شناور مذکور، در دو مخزن شناور حدود ۷۰۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل به ارزش ۵۶۰ میلیون ریال کشف و ضبط شده است.

سرهنگ “محقق” در ادامه ضمن اشاره به دستگیری ۳ نفر متهم در این رابطه، افزود: شناور به دلیل عدم ارائه مدارک هویتی و دریانوردی توقیف و به همراه سوخت مکشوفه و جهت سیر مراحل قانونی پس از هماهنگی با مقام قضایی به اسکله دیر منتقل شد.

فرمانده پایگاه دریابانی کنگان در پایان افزود: سود سرشار حاصل از فروش مواد سوختی قاچاق، افزایش تقاضا از سوی دلالان مواد سوختی در دریا، کاهش صید ناشی از کم شدن منابع آبزیان خلیج فارس و… باعث شده تا بسیاری از صیادان به قاچاق مواد سوختی روی آورده ولی مأمورین ما با تلاش شبانه‌روزی خود مانع از فعالیت‌های این چنینی قاچاقچیان سوخت خواهند شد.

کد خبر: 120410
تاریخ: 1399/05/09 - 18:55
منبع: ایران پترونت

غلامرضا محقق  گازوییل  سوخت قاچاق  قاچاقچیان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل پالایشگاه نفت تهران:

تولید بنزین در پالایشگاه تهران ۲۰ درصد افزایش می‌یابد

می متالز - مدیرعامل پالایشگاه نفت تهران با اشاره به اینکه اکنون روزانه هفت میلیون لیتر بنزین پاک در این پالایشگاه تولید می شود، گفت: با اجرای طرح تبدیل کاتالیستی نفتا افزون بر افزایش کیفیت بنزین تولیدی به یورو ۵، طرفیت تولید نیز به ۸.۵ میلیون لیتر می‌رسد.
 

کشفیات نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان

می متالز - 35 هزار عدد ماسک بهداشتی قاچاق در بازرسی از یک وانت پیکان در شهر زاهدان کشف شد.
 با مصوبه هیات وزیران:

ترانزیت بنزین، گازوییل و ... به کشورهای همسایه ممنوع شد

می متالز - معاون اول رییس جمهور مصوبه هیات وزیران مبنی بر ممنوعیت ترانزیت بنزین، نفت گاز و هیدروکربورهای مشابه از قلمرو ایران به کشورهای همسایه تا پایان سال ۹۹ را ابلاغ کرد.
 

پتروپالایشگاه ایرانی، به‌مثابه فیل در تاریکی

می متالز - فرزین سوادکوهی- پتروپالایشگاه! این از آن دست عبارات ترکیبی است که اهل فن بر سرش حرف‌ها دارند، اما از آنجا که در کشور ما واقعیت در برابر تکلف همچون موری است در برابر زرافه، همگان وجه دهان پرکن آن را به ابهام بزرگی که در پشت آن وجود دارد ترجیح می‌دهند و با گفتن مداوم این عبارت در اینجا و آنجا از آن حظ می‌برند، همچون حلوا حلوا گفتنی که دهان را شیرین می‌کند.
 درخواست انجمن فلزات چین از دولت این کشور:

محصولات موجود در انبار را خریداری و به عنوان ذخیره استراتژیک ملی نگهداری کنید

می متالز - انجمن فلزات چین از دولت خواسته تا محصولات موجود در انبار را خریداری و به عنوان ذخیره استراتژیک ملی، نگهداری نماید.
 

اجرای هفتمین مرحله پاک سازی معدن آلبلاغ از فعالیت حفاران محلی و قاچاقچیان

می متالز - هفتمین مرحله پاک سازی آلبلاغ از فعالیت حفاران محلی و قاچاقچیان سنگ سرب و روی با حضور تیم مشترکی از دستگاه های متولی انجام شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما