خبر
زغال سنگ  

حوزه ستادی شرکت زغال سنگ کرمان به زرند می‌آید

می متالز - دفتر نماینده مردم زرند و کوهبنان از پیگیری “عفت شریعتی” برای انتقال حوزه ستادی شرکت زغال سنگ کرمان به شهر زرند خبر داد.

به گزارش می متالز، با پیگیری‌های انجام شده توسط نماینده، پس از دفتر مرکزی شرکت زیسکو، نوبت به انتقال حوزه ستادی شرکت زغال سنگ به زرند رسید.

عفت شریعتی در راستای ترسیم مدیریت متمرکز منابع و انتفاع حداکثری شهرستان‌های زرند و کوهبنان از منابع موجود در این شهرستان‌ها، پس از توافق بر انتقال دفتر مرکزی زیسکو به زرند، در حاشیه دیدار با مدیرعامل شرکت زغال سنگ استان کرمان، خبر از توافق بر انتقال حوزه ستادی این شرکت و معاونین شرکت به قطب اصلی زغال سنگ استان یعنی شهر زرند داد.

همچنین در حاشیه بازدید وی از کارخانه زغال شویی زرند و گفتگو با جامعه کارگری این شرکت، مقرر گردید به مناسبت عید قربان و غدیر مبلغی تحت عنوان عیدی به کارگران تعلق گیرد.

کد خبر: 120520
تاریخ: 1399/05/07 - 23:59
منبع: صدای زرند

زغال سنگ استان کرمان  عفت شریعتی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نماینده زرند در مجلس شورای اسلامی:

از ظرفیت معادن استان کرمان برای جهش تولید استفاده نمی‌شود

می متالز - نماینده زرند در مجلس نقش استان کرمان در حوزه صنعت را تعیین کننده دانست و گفت: ظرفیت معادن استان آنچنان که باید در جهش تولید استفاده نمی‌شود.
 

کوهبنان قابلیت تبدیل به شهری صنعتی را دارد

می متالز - نماینده مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به معادن غنی زغال‌سنگ، سرب و روی، خاک نسوز، آهن و... باید تلاش شود تا کوهبنان در آینده به شهری صنعتی تبدیل شود.
 

کارگران معادن زغال‌سنگ کرمان امیدوارند به حق و حقوقشان برسند

می متالز - نماینده مردم شهرستان‌های کوهبنان و زرند در مجلس گفت: مشکلات فراوان جان کارگران معادن زغال‌سنگ را به لب رسانده و باعث شده برخی اعتراضات را داشته باشیم و هنوز هم کارگران امیدوارند به حق و حقوق خودشان برسند.
 

کارگران معادن زغال سنگ کرمان امیدوارند به حق و حقوقشان برسند

می متالز - حسین سالاری فرماندار کوهبنان امروز در کارگروه اقتصاد مقاومتی و صنعت و معدن این شهرستان اظهار داشت: تعدادی از افراد پهنه هایی در معادن شهرستان در اختیار دارند و اقدامی نمی کنند که این مهم باید تعین تکلیف شود.
 نایب رییس مجمع نمایندگان استان کرمان:

آغاز بکار کارخانه سرب و روی کوهبنان در آینده نزدیک

می متالز - نایب رییس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی درباره مطالب مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر پیگیری نمایندگان استان بر تغییر استاندار کرمان گفت: به هیچ وجه چنین بحثی در بین نمایندگان نبوده و ما روز گذشته مجمع نمایندگان استان جلسه ای را با استاندار کرمان برگزار کرده که جلسه مشورتی خوبی بود و هیچ بحثی در این مسئله نشده است.
 منتخب مردم زرند و کوهبنان برای مجلس یازدهم:

برای حل مشکلات کارگران با وزیر صمت ملاقات خواهم داشت/ به گونه‌ای رفتار کنیم که دشمنان «از آب گل‌آلود ماهی نگیرند»

می متالز - منتخب مردم زرند و کوهبنان برای مجلس یازدهم، با اشاره به پیگیری‌هایی که در مورد مشکلات به وجود آمده برای کارگران شرکت معادن زغال سنگ کرمان انجام داده است از هماهنگی جلسه‌ای در این زمینه برای ملاقات با وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و بیان داشت: باید به گونه‌ای رفتار کنیم که دشمنان «از آب گل‌آلود ماهی نگیرند».
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما