خبر
آهن و فولاد   بورس کالا  
رشد تولید و فروش فولادساز اصفهانی در تابستان ثبت شد:

"فولاد" و ثبت رشد حجمی ۳۸درصدی فروش

می متالز - گزارش فعالیت شرکت فولاد مبارکه اصفهان " فولاد " در تیر ماه سال ۹۹ بررسی شد.

رشد تولید و فروش

به گزارش می متالز، شرکت فولاد مبارکه اصفهان در تیرماه سال۹۹، ۶۷۶هزار تن از محصولات تولیدی خود را به مبلغ ۴۸هزار و ۸۴۴ میلیارد و ۲۰۴میلیون ریال به فروش رسانده که نسبت به سال ۹۸ در همین دوره ماهانه تعداد فروش این شرکت ۳۳هزارتن بوده که شاهد ۵درصد افزایش بوده‌ایم.

رشد تولید و فروش

گزارش سود و زیان این شرکت فولاد اصفهانی در صورت مالی میاندوره‌ای ۳ماهه منتهی به ۹۹.۰۳.۳۱ (حسابرسی نشده)، مقدار سود خالص این شرکت پس از کسر هزینه‌های این شرکت مبلغی بالغ بر ۳۹هزار و ۱۰۹میلیارد و ۱۳۸میلیون ریال بوده و نسبت به سه ماهه اول سال ۹۸، ۴درصد افزایش سود داشته که مبلغ یک هزار میلیارد و ۴۵۵میلیارد و ۳۸۴میلیون ریال است؛ سود خالص هر سهم در این شرکت فولاد مبارکه اصفهان ۱۸۷ ریال بود.

رشد تولید و فروش

لازم به ذکر است، شرکت فولاد مبارکه اصفهان، در تیر ماه امسال به لحاظ حجمی ۳۸ درصد بیشتر از تیر ماه ۹۸ فروش داشته و ضمناً درآمد فروش صادراتی در همین مدت صفر بوده، این نشان میدهد این غول فولادی با وجود رکود بازار‌های جهانی و کرونا و توقف صادرات بازهم خوش درخشیده است.

در ماه‌های آتی افزایش قیمت محصولات فولادی در بورس کالا بر صورت‌های مالی این شرکت اثر محسوس تری خواهد داشت ضمن اینکه با توجه به افزایش نرخ ارز نیمایی درآمد فولاد مبارکه بعد از از سرگیری صادرات، دیدنی خواهد بود.

کد خبر: 120613
تاریخ: 1399/05/10 - 23:35
منبع: بورس نیوز

بورس کالا  محصولات فولادی  فولاد مبارکه اصفهان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سه خبر مهم برای سهامداران فولاد

می متالز - معادلات بازار فولاد در آستانه فصل رکود تغییر کرد که خطر توقف معاملات را در پی دارد، این در حالیست که اکثر تولیدکننده‌های فولاد تولیدات خود را بدون نوسان در بازار غیر رسمی عرضه کردند، با این حال تجمیع عرضه و مدیریت تقاضا در دستور کار نهادهای دولتی قرار گرفت.
 

واسطه‌های پرنفوذ در کمین بازار فولاد/ خارج از بورس شفافیتی در مبادلات نخواهد بود

می متالز - رییس انجمن تولیدکنندگان فولادگفت: بعید است معاملات محصولات فولادی پس از سال‌ها و این همه مزیت بورس کالا برای تولید کشور، از بورس خارج شود که در صورت این اتفاق شاهد بازگشت واسطه‌های پرنفوذ به معاملات آهن آلات کشور خواهیم بود.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

اتفاق خوب عرضه مسکن در بورس کالا

می متالز - بورس کالا آمادگی لازم را برای شرایط داشته و تجربه و سابقه معاملات این شرکت با توجه به تمامی کالا‌های موجود در آن می‌تواند تمامی کارکرد‌های بورس املاک را اجرایی کند.
 

فولاد، آلومینیوم و مس در سبد خریداران بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۳۰ شهریور ماه، میزبان دادوستد ۵۸ هزار و ۸۰۰ تن شمش بلوم، ۷ هزار و ۷۰۰ تن آلومینیوم و ۴ هزار تن مس کاتد بود.
 فردا صورت می گیرد؛

عرضه فوق العاده تیرآهن در بورس کالا

می متالز - بورس کالای ایران در اطلاعیه ای از عرضه فوق العاده تیرآهن در روز دوشنبه ۳۱ شهریور ماه در تالار صنعتی و معدنی خبر داد.
 امروز صورت می گیرد؛

عرضه ۸۰ هزار تن شمش بلوم در بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ماه میزبان عرضه ۸۰ هزار و ۸۰۰ تن شمش بلوم است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما