خبر
آهن و فولاد   بورس کالا  

رشد ۵ درصدی نرخ میلگرد "فخاس"

می متالز - تنها در عرض دو هفته شاهد افزایش در حدود ۱۵ درصدی نرخ میلگرد این شرکت هستیم.

به گزارش می متالز، شرکت فولاد خراسان در هفته گذشته عرضه و معاملات کم حجمی را در بورس کالا داشت. این شرکت در هفته گذشته ۸.۰۳۰ تن میلگرد را در بازار بورس کالا عرضه کرد. این عرضه با تقاضای ۱۷.۰۰۰ تنی همراه بود. متوسط نرخ فروش هر تن میلگرد این شرکت به ۹۱ میلیون و ۹۱۹ هزار ریال رسید که نسبت به هفته قبل در حدود ۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. به این ترتیب تنها در عرض دو هفته شاهد افزایش در حدود ۱۵ درصدی نرخ میلگرد این شرکت هستیم.
ارزش معاملات هفته گذشته این شرکت به این ترتیب به ۷۳۸ میلیارد و ۱۰۷ میلیون ریال رسید.
نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا طی سه ماه اخیر ارائه شده است. لازم به ذکر است که جمع کل درآمد‌های عملیاتی این شرکت از محل فروش در بورس کالا به بیش از ۱۱ هزار و ۶۳۸ میلیارد ریال رسیده است.

رشد ۵ درصدی نرخ میلگرد

کد خبر: 120623
تاریخ: 1399/05/10 - 23:58
منبع: بورس نیوز

فولاد خراسان  بورس کالا  میلگرد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی خبر داد:

عرضه محصولات پتروشیمی براساس تعهد در بورس کالا

می متالز - دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی اعلام کرد که شرکت های پتروشیمی بر اساس تعهد خود اقدام به عرضه محصولات تولیدی در بورس کالا می کنند.
 امروز رقم خورد؛

صادرات قیر و عایق رطوبتی از دریچه بورس کالا

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه، میزبان دادوستد ۱۸ هزار و ۲۰۰ تن قیر و ۷۱۰ تن عایق رطوبتی بود.
 در آخرین جلسه کمیته پذیرش تصویب شد؛

پذیرش دو محصول قیر و ورق گالوانیزه در بورس کالا

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که محصول قیر و ورق گالوانیزه تولیدی ۲ شرکت در بازار اصلی این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
 یک کارگزار مطرح کرد؛

حذف نقاط تاریک مزایده های سنتی در بازار املاک/ یک هفته تا عرضه اولین ملک در بورس کالا

می متالز - یک کارگزار کالایی معتقد است عرضه املاک در بورس کالا ضمن شفافیت قیمتی و اطلاعاتی، می تواند نقاط تاریک مزایده های سنتی و رانت زا را مرتفع سازد؛ همچنین با عرضه املاک نهادها و ارگان های دولتی و غیردولتی در بورس کالا، می توان به یک شاخص شفاف قیمتی در بازار املاک دست یافت.
 

آشفته‌بازار فولاد و میلگرد همچنان ادامه دارد/ قیمت‌ها در بورس کالا ۳۵‌درصد بالاتر از محصول نهایی در داخل

می متالز - رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران با اشاره به اینکه فولاد‌سازان فقط ۲۰ تا ۳۰‌درصد از تولیداتشان را در بورس کالا می‌فروشند، گفت: فولادسازان با اعمال استراتژی خود در بورس کالا مواد اولیه را ۳۵‌درصد بالاتر از محصول نهایی در داخل می‌فروشند و با عرضه قطره‌چکانی بالاتر از قیمت فوب جهانی، به نوعی به گران‌فروشی عادت کردند و حتی نسبت به افزایش قیمت‌ها در آینده، تضمین و گارانتی می‌گیرند.
 امروز رقم می خورد؛

بورس کالا میزبان عرضه ۵۵ هزار تن فولاد

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه میزبان عرضه ۴۰ هزار و ۷۸۸ تن سبد میلگرد، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تن سبد تیرآهن، یک هزار و ۱۰۰ تن تیرآهن ۱۴ و یک هزار و ۱۰۰ تن میلگرد ۱۴ است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما