خبر
مس   بورس کالا  

روند مداوم افزایش نرخ فروش کاتد ملی مس

می متالز - نرخ کاتد مس به بیش از ۱۱۹ میلیون تومان به ازای هر تن رسید

به گزارش می متالز، بر اساس معاملات صورت گرفته در بورس کالا، شرکت صنایع ملی مس ایران در هفته منتهی به ۷ مرداد ماه ۱۳۹۹ موفق به فروش ۳.۵۸۴ میلیارد ریال انواع محصولات شده است.
در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله ۳.۰۰۰ تنی مس کاتد بودیم. نرخ فروش هر تن از کاتد این شرکت به روند افزایشی خود با توجه به رشد بهای جهانی مس و افزایش محسوس نرخ ارز در سامانه نیما برای چندمین هفته متوالی با افزایش مواجه بوده است و به ۱۱۹ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان به ازای هر تن رسیده است. این نرخ نسبت به هفته قبل رشد در حدود ۶.۵ درصدی داشته است. افزایش نرخ صورت گرفته در دو هفته گذشته به بیش از ۱۴ درصد رسیده است.

در جدول زیر آمار معاملات کاتد مس شرکت ملی صنایع مس ایران ارائه شده است:

روند مداوم افزایش نرخ فروش کاتد ملی مس

همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا طی سه ماه اخیر ارائه شده است.

روند مداوم افزایش نرخ فروش کاتد ملی مس

جمع کل ارزش معاملات این شرکت از ابتدای سال تا پایان هفته گذشته به ۵۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال رسید.

روند مداوم افزایش نرخ فروش کاتد ملی مس

کد خبر: 120627
تاریخ: 1399/05/10 - 14:05
منبع: بورس نیوز

بورس کالا  شرکت صنایع ملی مس ایران  مس کاتد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

سه خبر مهم برای سهامداران فولاد

می متالز - معادلات بازار فولاد در آستانه فصل رکود تغییر کرد که خطر توقف معاملات را در پی دارد، این در حالیست که اکثر تولیدکننده‌های فولاد تولیدات خود را بدون نوسان در بازار غیر رسمی عرضه کردند، با این حال تجمیع عرضه و مدیریت تقاضا در دستور کار نهادهای دولتی قرار گرفت.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

اتفاق خوب عرضه مسکن در بورس کالا

می متالز - بورس کالا آمادگی لازم را برای شرایط داشته و تجربه و سابقه معاملات این شرکت با توجه به تمامی کالا‌های موجود در آن می‌تواند تمامی کارکرد‌های بورس املاک را اجرایی کند.
 

فولاد، آلومینیوم و مس در سبد خریداران بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۳۰ شهریور ماه، میزبان دادوستد ۵۸ هزار و ۸۰۰ تن شمش بلوم، ۷ هزار و ۷۰۰ تن آلومینیوم و ۴ هزار تن مس کاتد بود.
 فردا صورت می گیرد؛

عرضه فوق العاده تیرآهن در بورس کالا

می متالز - بورس کالای ایران در اطلاعیه ای از عرضه فوق العاده تیرآهن در روز دوشنبه ۳۱ شهریور ماه در تالار صنعتی و معدنی خبر داد.
 امروز صورت می گیرد؛

عرضه ۸۰ هزار تن شمش بلوم در بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ماه میزبان عرضه ۸۰ هزار و ۸۰۰ تن شمش بلوم است.
 

شماره ۲۵ دو ماهنامه پیام اقتصادی بورس کالا منتشر شد

می متالز - بیست و پنجمین شماره دوماهنامه پیام اقتصادی بورس کالا برای مرداد و شهریور ۱۳۹۹و در ۱۰۴ صفحه منتشر شد و نسخه الکترونیک آن نیز بر روی سایت رسمی بورس کالا و پایگاه اطلاع رسانی کالاخبر قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما