خبر
مواد معدنی   بورس و سهام   صنعت  

تصمیمات مجمع «کشرق»

می متالز - مجمع سالانه شرکت صنعتی و معدنی شمالشرق شاهرود در روز یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ با حضور سهامداران در محل تالار بهمن واقع در شاهرود برگزار شد.

به گزارش می متالز، در مراسم مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی و معدنی شمالشرق شاهرود صورت‌های مالی شرکت برای سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ و گزارش فعالیت هیئت مدیره مورد بررسی و تصویب مجمع قرار گرفت.

بر اساس تصمیمات مجمع، موسسه سامان پندار به عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل و  بهمند به عنوان بازرس علی‌البدل شرکت و روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی و اطلاعیه‌های شرکت تعیین شدند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دورهمی "کشرق" سودی نداشت

می متالز - مجمع عمومی شرکت صنعتی و معدنی شمالشرق شاهرود در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ برگزار شد.
 طی دوره ۳ ماهه؛

"شراز" ۲۶۱۰ ریال سود ساخت

می متالز - شرکت پالایش نفت شیراز در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۶۱۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۸۱۰ اعلام شده بود، از کاهش ۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
 در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۳۶۶ ریالی هر سهم "ومعلم"

می متالز - مجمع عمومی بیمه معلم تقسیم مبلغ ۳۶۶ ریال سود خالص هر سهم و ۲۰۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
 

مجمع "فولاد" به تقسیم سود ۲۲۵ ریالی رای داد/ زمان توزیع

می متالز - مجمع سالانه شرکت فولاد مبارکه برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد ۲۲۵ ریال سود برای هر سهم توزیع شود.
 

برگزاری مجمع بانک سینا مشروط به اجرای سه تکلیف شد

می متالز - بانک مرکزی برگزاری مجمع سالانه بانک سینا برای تصویب صورت های مالی سال ۹۸ را منوط به طرح آنها و اجرای سه مورد بلامانع اعلام کرد.
 نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "دانا" کاهشی شد

می متالز - بیمه دانا در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۲ اعلام شده بود، از کاهش ۵۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما