خبر
خودرو  
معاون فروش ایران خودرو خبر داد:

قرعه کشی دوم فروش ۱۴ هزار ایران خودرو و زمان انتشار اسامی

می متالز - معاون فروش ایران خودرو از دومین قرعه کشی فروش فوق العاده ۵ محصول و شامل ۱۴ هزار دستگاه در روز جاری و انتشار فهرست برندگان طی سه روزآینده خبر داد.

به گزارش می متالز، بابک رحمانی در خصوص برگزاری دومین مرحله قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو گفت: قرعه کشی برای عرضه 14 هزار دستگاه شامل پنج محصول پژو 206 صندوق دار، پژو پارس، پژو206 تیپ 5، دنا و سمند ال ایکس ساعت 14 امروز در سالن همایش های شرکت ساپکو برگزار می شود.

وی افزود: تا ساعت 17 روز گذشته 11مرداد، 850 هزار نفر برای پیش ثبت نام اقدام کردند. فهرست مشتریان پذیرفته شده ظرف سه روزآینده در سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرارمی گیرد.

کد خبر: 120934
تاریخ: 1399/05/12 - 10:26
منبع: بورس پرس

ایران خودرو  بابک رحمانی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تفاهم‌نامه تولید و خرید هزار دستگاه اتوبوس شهری به امضا رسید

می متالز - در راستای پشتیبانی، توسعه و تجهیز ناوگان حمل و نقل درون‌شهری، تفاهم‌نامه تولید و خرید هزار دستگاه اتوبوس گازسوز، دیزلی و برقی میان اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور و شرکت ایران‌خودرو دیزل منعقد شد.
 

توسعه همکاری‌های گروه صنعتی ایران خودرو با دانشگاهیان و قطعه سازان اراک

می متالز - در حاشیه جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و قطعه سازان استان مرکزی برگزار شد، دو تفاهم نامه میان این خودروساز با دانشگاه اراک و همچنین با قطعه سازان استان به امضا رسید.
 

قرعه کشی یازدهمین فروش فوق‌العاده ایران خودرو برگزار شد

می متالز - در مراسم قرعه کشی یازدهمین فروش فوق العاده ایران خودرو، پنج هزار و ۴۰۰ نفر از مشتریان سه محصول رانا پلاس، سورن پلاس و دنا مشخص شدند.
 

میرسلیم: تولید انبوه موتور سه استوانه نیازمند حمایت است

می متالز - عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: اقدام ایران خودرو در طراحی و تولید موتور سه استوانه که با کمک فناوران و مهندسان داخلی انجام شده، به لحاظ علمی و فناوری دستاورد بسیار خوبی در حوزه توان و ساخت داخل است، اما برای تولید انبوه نیازمند سرمایه گذاری و حمایت دولت و مجلس است.
 براساس منویات مقام معظم رهبری

توسعه تفصیلی و صنعتی سازی موتور سه استوانه ایران خودرو کلید خورد

می متالز - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که مصرف سوخت موتور یک لیتری ایران خودرو در شبیه‌سازی، به پنج لیتر می‌رسد گفت: در تامین تنها هشت قطعه از ۲۵۰ قطعه مورد استفاده در این موتور از منابع خارجی استفاده شده است.
 وزیر صمت در آیین رونمایی پیشرانه (موتور) سه استوانه ملی:

خودروسازان دیگر از پیشرانه کم مصرف ایران خودرو استفاده کنند

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت سیاست این وزارتخانه را رقابتی کردن تولید در داخل کشور و حمایت از شرکت‌های توانمند داخلی دانست. خودروسازان دیگر از پیشرانه کم مصرف ایران خودرو استفاده کنند
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما