خبر
اقتصاد  
مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران تاکید کرد:

برگزاری تمامی نمایشگاه ها مطابق با مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا/ پروتکل‌های بهداشتی به صورت کامل رعایت می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص بلامانع بودن برگزاری نمایشگاه های تخصصی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و گفت: طبق این مصوبه برگزاری نمایشگاه ها در صورت رعایت پروتکل‌های تعریف شده، بلامانع است.

http://www.shatanews.ir//parameters/mimt/modules/cdk/upload/content/news/173614/HoseinZadeh-3.jpg

به گزارش می متالز، بهمن حسین زاده گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، از ابتدای امسال نمایشگاه بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، اقدام به برگزاری سه نمایشگاه با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی تعیین شده نموده؛ این در حالی است که با پیگیری‌های صورت گرفته، ۴ پروتکل اختصاصی با حضور متخصصین صنعت نمایشگاهی، وزارت بهداشت، هلال احمر و سایر عوامل دخیل در این حوزه طراحی و ابلاغ شده است.
وی افزود: این چهار پروتکل شامل اصول مرتبط با غرفه‌سازان، بازدیدکنندگان، سایت‌داران و مشارکت‌کنندگان است؛ ضمن اینکه در این راستا پروتکل سایت‌داران با مبنای بسیار ویژه، طراحی و برای همه سالن‌ها، گیت‌های ورودی و خروجی و استقرار نیروی انسانی جهت سنجش دمای بدن و مواردی از این دست، تهیه و به وزارت بهداشت ارسال شده است.
حسین زاده افزود: معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از تایید پروتکل تهیه شده متن تهیه شده را به سراسر کشور و روسای دانشگاههای علوم پزشکی استان ها ابلاغ نموده و همچنین این ابلاغیه از سوی نمایشگاه بین‌المللی جمهوری اسلامی به تمامی افراد فعال در صنعت نمایشگاهی ارسال شده است.

وی از برگزاری سه نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و در خصوص برگزاری نمایشگاه شوینده و بهداشتی گفت: برگزاری این نمایشگاه از جمله نمایشگاههای مرتبط با موضوع کرونا بوده و امکان عرضه آخرین دستاوردها و فناوری های مرتبط با این بیماری در آن فراهم شده بود، این در حالی است که این نمایشگاه به لحاظ توسعه صادرات و تحقق اهداف سال جهش تولید حائز اهمیت بود و قرار بود دستاوردها و تلاش‌های صورت گرفته از سوی متخصصان و فعالان عرصه را به نمایش بگذارند؛ این در حالی است که جو روانی ایجاد شده از سوی برخی افراد و در تضاد با اهداف سال جهش تولید و منویات رهبری و حتی برای مقابله با کرونا و حمایت از فعالان جبهه سلامت، در یک شرایط هیجانی برای بسته شدن نمایشگاه تخصصی شوینده و بهداشتی تصمیم گیری شد.

وی گفت: سه نمایشگاه برگزار شده شامل نمایشگاه درب و پنجره و صنایع مرتبط، نمایشگاه صنایع سلولزی و نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای کرونا بود که در هر سه نمایشگاه ورود عموم مردم ممنوع بوده و با اطلاع رسانی لازم و صدور کارت دعوت افراد در نمایشگاه حضور یافتند.

حسین زاده تصریح کرد: در خصوص برگزاری نمایشگاه شوینده و بهداشتی، مقرر شده بود در وسعتی به مساحت ۱۶ هزار مترمربع و صرفاً با صدور کارت دعوت برای متخصصان این صنعت، با مشارکت ۱۳۰ شرکت برگزار شود و طبق پروتکل تعریف شده و فاصله اجتماعی هر غرفه حداقل ۱۱۰ متر لحاظ شده بود؛ اما متاسفانه برگزار نشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی؛

جزئیات طرح ساخت ۵میلیون مسکن از سوی مجلس

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از جزئیات طرح مجلس برای ساخت 5 میلیون مسکن خبر داد.
 

طرح توسعه کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد کلنگ‌زنی شد

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از کلنگ‌زنی طرح توسعه کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد با سرمایه‌گذاری ۱۳۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۵۰۰ نفر خبر داد.
 

تداوم تولید با تأمین پایدار مواد اولیه واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی

می متالز - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی ضمن تشریح بخشی از برنامه های حمایت از تولید داخل در سال جهش تولید، از تداوم تأمین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی خبر داد.
 

شرط راه‌اندازی و افتتاح سه طرح پتروشیمی

می متالز - مدیرعامل پترول گفت: با مدیریت جهادی و اعتماد به جوانان در سخت ترین شرایط و تحریم های ظالمانه سه طرح مهم پتروشیمی های لردگان، ایلام و ارومیه راه اندازی و به بهره‌برداری رسید تا زمینه برای جهش تولید و رونق اقتصادی فراهم شود و ضمن تبلور خودباوری فعل “خواستن توانستن است” بر بیگانگان نیز به منصه ظهور برسد.
 

بررسی تفحص از بانک‌های خصوصی در دستور کار مجلس

می متالز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خود گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی‌بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های خصوصی را مورد بررسی قرار می‌دهند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما