خبر
مسکن و ساختمان   مسکن و اقتصاد  

بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران به تعویق افتاد

می متالز - زمان برگزاری بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان به تعویق افتاد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از ستاد برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان؛‌ در اطلاعیه‌ای که ستاد برگزاری بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان به همین منظور صادر کرده، آمده است:

به‌اطلاع مشارکت‌کنندگان محترم می‌رساند:

باتوجه به ابلاغ ستاد مقابله با کرونای استان تهران، استانداری تهران و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ا مبنی بر تعویق زمان برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی، احتمالاً بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران به دلیل تغییر زمانی سایر نمایشگاه‌ها در تاریخ مقرر برگزار نخواهد شد. لذا با توجه به پیگیری‌های انجام‌شده، به‌محض تأیید ستاد کرونا، زمان برگزاری متعاقباً اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران لغو نشده و تنها با تأخیری چندروزه برگزار خواهد شد.

اتاق تعاون ایران به‌عنوان مجری این نمایشگاه از صبر و شکیبایی شما عزیزان سپاسگزار است و امید دارد هر چه سریع‌تر بیماری مهار، و اوضاع به حالت قبل بازگردد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ضرب‌الاجل یک هفته‌ای استانداری تهران به بانک‌ها برای تسهیلات کرونا

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با هشدار به بانک‌های استان گفت: در صورت اهمال بانک‌ها در پرداخت تسهیلات کرونا به بازرسی اعلام جرم می‌شود.
 ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور؛

حضور ذوب‌آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

می متالز - ذوب‌ آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ای در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضوری فعالپیدا کرد.
 سرپرست وزارت صمت:

تولید مصالح ساختمانی بیش از ۲ برابر نیاز کشور است

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: میزان تولید در اقلام مهم صنعت ساختمان بیش از دو برابر نیاز کشور است.
 

حضور ذوب آهن اصفهان در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

می متالز - ذوب آهن اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده مقاطع ساختمانی کشور با برپایی غرفه ای در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از 20 تا 23 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران حضوری فعال دارد.
 سرپرست وزارت صمت در آیین گشایش بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان:

تنها راه حمایت از فولادسازان کشور، تامین مواد اولیه اصلی مورد نیاز است

می متالز - جعفر سرقینی سرپرست وزارت صمت در آیین گشایش بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان با اشاره به تامین کلیه‌ مصالح مورد نیاز صنعت ساختمان در کشور گفت: به پشتوانه ذخایر عظیم معدنی داخلی توانسته‌ایم تمام مصالح مورد نیاز صنایع ساختمانی کشور را تامین کنیم و علاوه بر پشتیبانی صنعت ساختمان، صادرات اقلام ساختمانی را هم با جدیت دنبال می‌کنیم.
 سرپرست وزارت صمت در آیین افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان اعلام کرد:

صادرات ۷ میلیارد دلاری مصالح ساختمانی در سال گذشته/ تولید در اقلام مهم صنعت ساختمان بیش از 2 برابر نیاز کشور است

می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد میزان تولید در اقلام مهم صنعت ساختمان بیش از دو برابر نیاز کشور است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما