خبر
بورس کالا   نفت   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  

اعلام برنامه افزایش سرمایه ۱۷۳ درصدی منجر به صف خرید شد

می متالز - شرکت حاضر در بازار پایه از موافقت هیات مدیره با افزایش سرمایه ۱۷۳ درصدی خبر داد و با رشد قیمت سهام و صف خرید روبرو شد.

به گزارش می متالز، شرکت تجهیزات نفت از موافقت هیات مدیره با افزایش سرمایه 173 درصدی خبر داد و در جریان معاملات امروز با رشد 3 درصدی قیمت سهام و صف خرید روبرو شد.

براین اساس، حسن وفائی مدیرعامل "فنفت" اعلام کرد: باتوجه به بررسی های به عمل آمده و گزارشات ارائه شده، هیات مدیره با افزایش سرمایه از 44 به 120 میلیارد تومان موافقت و مقرر کرد ضمن انعکاس این موضوع به سرمایه گذاری اهداف و اخذ مجوز، سایر اقدامات و پیگیری های لازم به عمل آید.

کد خبر: 121526
تاریخ: 1399/05/14 - 10:43
منبع: بورس پرس

تجهیزات نفت  حسن وفائی  فنفت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

واگذاری شرکت زیرمجموعه در "فنفت"

می متالز - شرکت صنایع تجهیزات نفت مزایده برگزار می کند.
 زنگنه:

۷۰ درصد از تجهیزات نفتی از داخل تامین می‌شود

می متالز - وزیر نفت با اشاره به قراردادهای جدید نفتی گفت: بیش از ۷۰ درصد از تجهیزات در این قراردادها از تجهیزات داخلی تامین می‌شود.
 

دمیدن روحی تازه در کالبد ماشین‌سازی اراک

می متالز - قرارداد ساخت تجهیزات دو پتروشیمی سیراف و دنا در منطقه پارس جنوبی به ارزش ۶۴ میلیون یورو در ماشین سازی اراک وارد مرحله اجرایی شد.
 

تولید بیش از 4هزار نوع قطعه و تجهیزات نفتی در کشور/ راه‌اندازی کارخانه ریخته‌گری تا پایان سال

می متالز - قائم مقام مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان گفت: بیش از 4هزار نوع قطعه توربین گازی و بخار و سایر تجهیزات نفت قابل استفاده در قسمت توروبو ماشین توسط این شرکت تولید شده است.
 

انقلاب صنعتی در نفت پس از تحریم/ صنعت نفت گرفتار خودتحریمی است

می متالز - نایب‌رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: ظاهرا دولت با شعار سال جاری نیز قصد دارد به صورت شعاری برخورد کند.
 

مرجان‌ها و گل و لایی که از بالا شبیه لکه‌ نفتی هستند/ خسارت 800 میلیارد تومانی سیل به تجهیزات نفت

می متالز - مدیرعامل شرکت متن با تکذیب هر گونه نشت نفت در اطراف دکل‌های نفتی گفت: در پی حادثه سیل خوزستان تولید نفت به میزان 15 تا 20 هزار بشکه در روز کاهش یافت و 800 میلیارد تومان به تجهیزات نفتی خسارت وارد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما