خبر
مواد معدنی   مراکز تحقیقاتی  

کلنگ سایت آزمایشگاه واحد معدنی نوک آباد تفتان به زمین زده شد

می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: کلنگ سایت آزمایشگاه و ساختمان اداری واحد معدنی وابسته به شستا گرامیداشت هفته دولت در ناحیه صنعتی نوک آباد شهرستان تفتان به زمین زده شد.

به گزارش می متالز، علیرضا راشکی روز چهارشنبه اظهارداشت: برای ساخت این ۲ طرح ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی شرکت شستا پیش‌بینی شده است.

وی گفت: با راه‌اندازی سایت آزمایشگاه شرکت توسعه معادن پارس تامین برای ۱۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد می‌شود.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان افزود: تاکنون حق انتفاع حدود ۹ هکتار زمین در ناحیه صنعتی نوک آباد برای خدمات فنی و مهندسی به این شرکت از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی استان داده شده است.

وی بیان کرد: هم‌اینک در سایت معدنی این شرکت ۷۵ نفر زمین شناس، معدن کاو و مشاغل فنی مرتبط مشغول بکار هستند.

راشکی ادامه داد: پس از ساخت آزمایشگاه و ساختمان اداری، احداث فاز اول سایت فرآوری پلی متال در دستور کار این شرکت با اعتبار ۲ هزار میلیارد ریال در زمینی به گستره یکهزارو ۹۰۰ متر مربع و اشتغال ۲۰۰ نفر در دستور کار قرار دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر عامل شرکت توسعه معادن پارس تامین:

۴۲۰۰میلیارد تومان در پروژه‌های سیستان و بلوچستان سرمایه‌گذاری می‌شود

می متالز - مدیر عامل شرکت توسعه معادن پارس گفت: مجموع پروژه‌های تعریف شده این شرکت در سیستان و بلوچستان تا سال ۱۴۰۳ چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان است که این حجم بسیار بزرگی از سرمایه‌گذاری در منطقه خواهد بود.
 

کارکنان توسعه معادن پارس تامین سیستان و بلوچستان غربالگری کرونا شدند

می متالز - شرکت توسعه معادن پارس تامین (تاصیکو _ شستا) مستقر در سیستان و بلوچستان پیش از شروع بکار مجدد 75 نفر از کارکنان خود را به منظور فرهنگ سازی برای سایر مجموعه‌های دولتی و غیردولتی مورد غربالگری پیشرفته کرونا قرار داد.
 

راه‌آهن نقش بسزایی در توسعه اقتصادی سیستان و بلوچستان دارد

می متالز - مدیرکل راه آهن جنوب شرق کشور مستقر در زاهدان گفت: استفاده از خطوط ریلی نه تنها دارای مزایایی مانند انتقال حجم گسترده در جابجایی کالا و توسعه اقتصادی را در پی دارد بلکه سبب اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم نیز می‌شود.
 

فعالیت‌های اکتشافی شرکت پارس تامین ۶.۵ برابر رشد داشته است

می متالز - مدیرعامل شرکت پارس تامین وابسته به صدر تامین و شستا گفت: میزان حجم کل حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان از ۱۴ هزار متر به ۹۰ هزار متر رسیده که از رشد ۶.۵ برابری فعالیت‌های اکتشافی شرکت حکایت دارد.
 

فعالیت‌های اکتشافی شرکت پارس تامین ۶.۵ برابر رشد داشته است

می متالز - مدیرعامل شرکت پارس تامین وابسته به صدر تامین و شستا گفت: میزان حجم کل حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان از ۱۴ هزار متر به ۹۰ هزار متر رسیده که از رشد ۶.۵ برابری فعالیت‌های اکتشافی شرکت حکایت دارد.
 مدیرعامل شرکت توسعه معادن پارس تامین مطرح کرد:

برنامه‌ای ۵ساله برای حضور در بورس

می متالز - یکی از ویژگی‌های شرکت بورسی آن بوده که سه سال پیاپی سودده باشد اما؛ هنوز مرحله آماده‌سازی برای معادن پارس تامین به طور کامل صورت نگرفته، ولی لازم به ذکر است برای ۵ سال آتی قابل برنامه‌ریزی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما