خبر
آهن و فولاد  

استاندار اردبیل از پرداخت معوقات کارگران ذوب آهن اردبیل در روزهای آتی خبر داد

می متالز - معوقات کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل که روز گذشته در اعتراض به وضعیت نامعلوم شغلی و تعویق مطالبات مزدی تجمع کردند، پرداخت می‌شود.

به گزارش می متالز، جمعی از کارگران کارخانه ذوب آهن اردبیل روز گذشته (سه‌شنبه ۴ شهریور ماه) در اعتراض به وضعیت نامعلوم شغلی و بلاتکلیفی در دریافت مطالبات معوقه خود مقابل ساختمان استانداری اردبیل تجمع کردند.

 کارگرانی که در این اجتماع صنفی شرکت داشته‌اند، گفتند: چندین ماه معوقات مزدی در سال گذشته و جاری داریم و در آخرین پیگیری‌های که با کارفرما انجام دادیم هیچ پاسخ قاطعی از سوی کارفرما برای دریافت مطالباتمان نشنیدیم و به همین دلیل ناچار شدیم برای احقاق حقوق از دست رفته‌مان تجمع کنیم.

در زمینه مشکلات کارگران ذوب آهن اردبیل، معاون سیاسی استاندار اردبیل گفته است: کارخانه ذوب آهن با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان اردبیل احداث شده و سرمایه‌گذار این کارخانه مجتمع خود را به یک پیمانکار دیگر به صورت اجاره‌ای واگذار کرده است.

به گفته مازیار موسوی با پیگیری‌های به عمل آمده، تا پایان وقت اداری امروز مطالبات بیمه کارگران این کارخانه تا پایان تیر ماه به تامین اجتماعی واریز شده و می‌توان گفت کارگران در زمینه بیمه هیچ مشکلی ندارند.

او درباره معوقات مزدی کارگران ذوب آهن اردبیل نیز گفته است: در تلاش هستیم کارفرما معوقات کارگری را در قالب سه فقره چک به ما تحویل دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن حقوق به تأخیر افتاده این کارگران به دستشان برسد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

معدن؛ پهنه‌ای برای گردش چرخ توسعه استان اردبیل

می متالز - سالیان سال است که گنجینه عظیمی از ثروت استان اردبیل زیر خاک مدفون بوده و تاکنون از این ظرفیت خدادادی در ایجاد شغل، کسب ثروت و به حرکت درآوردن چرخ توسعه استان استفاده بهینه نشده، هر چند که در سال‌های اخیر گام های بلندی در این زمینه برداشته شده است.
 معاون استاندار اردبیل:

۵هزار میلیارد تومان اعتبار برای اولویت‌های بخش صنعت و معدن در اردبیل تخصیص یافت

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: پنج هزار میلیارد تومان اعتبار برای اولویت‌های بخش صنعت و معدن استان جذب و طی یک ماه آینده ابلاغ می‌شود.
 

زمینه سرمایه‌گذاری در صنایع بالادستی معادن خلخال ایجاد شد

می متالز - استاندار اردبیل گفت:با ورود شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی شستا به منطقه خلخال زمینه لازم برای سرمایه گذاری در صنایع بالادستی معادن این شهرستان ایجاد می‌شود.
 

معدن محرکی قوی در توسعه بخش خصوصی/ سهم بخش معدن اردبیل از رونق تولید و ایجاد اشتغال مولد افزایش می‌یابد

می متالز - معدن محرکی قوی در توسعه بخش خصوصی و ایجاد فرصت‌های قروت و اشتغالزایی است که استان اردبیل نیز به لحاظ دارا بودن معدن ظرفیتی غنی در کشور بشمار می‌رود.
 یک مسوول عنوان کرد؛

سرمایه‌گذاری برای تربیت افراد با اندیشه ثروت‌آفرین ضروری است

می متالز - رئیس مرکز علمی کابردی ذوب آهن اردبیل گفت: بدون تردید در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی کشور، سرمایه‌گذاری برای آموزش و تربیت افراد توانمند، ماهر و مهمتر از همه با اندیشه ثروت‌آفرین یکی از نیازهای اساسی به شمار می رود.
 

کمربند طلایی سبلان تکمیل می‌شود/ ممنوعیت صدور مجوز فعالیت معادن در اطراف سبلان

می متالز - استاندار اردبیل گفت: کمربند طلایی سبلان یکی از پروژه ‌های مهم جذب گردشگر در استان است که به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما