خبر
آهن و فولاد   مواد   بورس و سهام  
چدن سازان به فروش ۱۱۲ میلیارد تومانی رسیدند:

کاهش ۲۵ درصدی فروش "چدن"

می متالز - میزان فروش ماهیانه شرکت در مرداد ماه امسال ۲۴۵هزار و ۵۵۱ میلیون ریال بوده که فروش‌های داخلی این چدن‌ساز به نسبت تیرماه با کاهش روبه‌رو شده است.

به گزارش می متالز، شرکت تولیدی چدن سازان "چدن" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۵.۳۱، مجموع درآمد شرکت خود را از فروش محصولات تولیدی مبلغ ۲۴۵ میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال ثبت کرده و این مبلغ شامل ۱۶۶ میلیارد ریال فروش داخلی و ۷۹ میلیارد ریال فروش صادراتی است.

در پی این گزارش، فروش‌های داخلی این چدن‌ساز به نسبت تیرماه با ۲۵درصد کاهش روبه‌رو بود.

میزان فروش ماهیانه شرکت در مرداد ماه امسال ۲۴۵هزار و ۵۵۱ میلیون ریال بوده است که نسبت به تیر ماه ۹۹ افزایش ۸ درصدی را نشان می‌دهد.

چدن سازان به فروش ۱۱۲ میلیارد تومانی رسیدند.

بیشترین میزان فروش داخلی شرکت در مردادماه امسال، غلتک به مبلغ ۱۵۲میلیارد و ۷۱۳ میلیون ریال بوده است.

شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای مرداد ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۱ هزار و ۱۲۲ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال فروش داشته است؛ که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۱۲ درصدی داشته است.

چدن سازان به فروش ۱۱۲ میلیارد تومانی رسیدند.

کد خبر: 128719
تاریخ: 1399/06/18 - 21:04
منبع: بورس نیوز

تولیدی چدن سازان  چدن‌ساز  غلتک 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت غلتک سازان سپاهان گفت:

پیش‌بینی صادرات ۶۵تنی شمش فولادی "فسازان"

می متالز - مدیرعامل شرکت غلتک سازان سپاهان گفت: شرکت "گروه صنعتی و معدنی فولادگستران سانیار" با هدف استخراج و تولید فولاد از سنگ معدن در تیرماه سال ۱۳۹۹ تاسیس شد و اقدامات و کارشناسی‌های لازم انجام شده و در آینده نزدیک فعالیت آن شروع می‌شود، اما تاکنون معدن سنگ آهن خریداری و یا اجاره نشده است.
 

مدیرعامل «فسازان» درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری را اعلام کرد

می متالز - مدیرعامل شرکت غلتک سازان سپاهان در کنفرانس به برنامه فروش و صادرات شرکت در سه ماهه آخر سال پرداخت.
 

عملکرد بی نظیر «فسازان» در سال جاری

می متالز - شرکت غلتک سـازان سپاهان بعنوان یک مجموعه تخصصی و کیفی با هـدف ریخته گری قطعات سنگین و فوق سنگین چدنی و فولادی، با ظرفیت تولید سـالیانه ۲۰ هزار تن انواع قطعات چدنی و فولادی تا وزن ۱۰۰ تن و همچنین ۱۵۰ هزار تن شمش فولادی به روش ریخته گری مداوم در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع همراه با ۱۴ هزار متر مربع سالنهای تولیدی تاسیس شده است.
 برای اولین بار در کشور انجام شد؛

طراحی و ساخت رول تانگ حمل‌كنندۀ غلتك‌های پشتیبان اسكین و تمپر نورد سرد

می متالز - تجهیز حمل غلتک‌های پشتیبان (Roll tong) خطوط اسکین و تمپر نورد سرد فولاد مبارکه با همکاری مدیریت‌های مهندسی کارخانه، نورد سرد و شرکت سازندۀ داخلی با یک‌سوم قیمت مشابه خارجی و توانمندی‌های مشابه نمونۀ وارداتی طراحی شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 

چکیده تحلیل بنیادی «فسازان»

می متالز - شرکت غلتک سازان سپاهان شرکت غلتک سـازان سپاهان بعنوان یک مجموعه تخصصی و کیفی با هـدف ریخته گری قطعات سنگین و فوق سنگین چدنی و فولادی، با ظرفیت تولید سـالیانه ۲۰ هزار تن انواع قطعات چدنی وفولادی تا وزن ۱۰۰ تن و همچنین ۱۵۰ هزار تن شمش فولادی به روش ریخته گری مداوم در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع همراه با ۱۴ هزار متر مربع سالن های تولیدی تاسیس شد.
 

اطلاعات ۶ ماهه «غلتک سازان سپاهان»

می متالز - شرکت غلتک سازان سپاهان اطلاعات و صورت‌های مالی میان دوره‌ای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ را به صورا حسابرسی نشده منتشر کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما