خبر
آهن و فولاد   مواد  

سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد ریالی چدن سازان در صندوق سرمایه‌گذاری

می متالز - مدیرعامل شرکت تولیدی چدن‌سازان از تصمیم هیات مدیره مبنی بر سرمایه‌گذاری جدید خبر داد.

به گزارش می متالز، ابوالقاسم قدمی گفت: با توجه به گزارش‌های و مصوبه هیات مدیره شرکت تولیدی چدن‌سازان و به تشخیص کمیته، با سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری موافقت شد.

وی افزود: مبلغ این سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد ریال است. این مبلغ نسبت به کل دارایی‌های شرکت در سال مالی قبل ۴.۵ درصد و نسبت به کل درآمد فروش نسبت به سال مالی قبل ۱۰.۴۴ درصد است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۳۸۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صنعتی در نهبندان ثبت شد

می متالز - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت نهبندان گفت: ۱۰ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۳۸۰ میلیارد تومان امسال در این شهرستان صادر شده است.
 طی شهریور ماه؛

ارزش بازار "واعتبار" افزایشی یافت

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۷۷ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال به یک هزار و ۴۶ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال رسید.
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی شهریور ماه "وبیمه"

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۷۷ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال به ۳ هزار و ۴۰۳ میلیارد و ۱۹۳ میلیون ریال رسید.
 طی شهریور ماه؛

ارزش بازار "وصنعت" به 27 هزار میلیارد رسید

می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، با افزایش یک هزار و 654 میلیارد و 921 میلیون ریال به 27 هزار و 112 میلیارد و 794 میلیون ریال رسید.
 طی شهریور ماه؛

"ونفت" تنها خریدار بود

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.
 

چگونه در بورس سرمایه‌گذاری کنیم تا ضرر نکنیم؟

می متالز - همه کسانی که در بورس سرمایه گذاری می کنند با هدف کسب سود دست به این کار می زنند و از ضرر و زیان آن هراس دارند، افرادی که در بورس سرمایه گذاری می کنند این سوال برایشان پیش می آید که چگونه سرمایه گذاری کنیم تا ضرر نکنیم؟! ما در این مطلب میخواهیم به آموزش در این زمینه بپردازیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما