خبر
سیمان و بتن   حمل و نقل  

جلسه بررسی مشکلات حمل و نقل سیمان ایلام

می متالز - به منظور ساماندهی حمل سیمان در پایانه بار کارخانه سیمان، نشست معاون حمل و نقل استان ایلام با حضور مدیرعامل کارخانه سیمان، انجمن های صنفی رانندگان و شرکت های حمل و نقل برگزار شد.

به گزارش می متالز، معاون حمل و نقل اظهار داشت: شرکت‌های مستقر در پایانه بار کارخانه سیمان نسبت به تهیه ناوگان حمل سیمان فعال باشند و در راستای تشویق کامیون داران برای جابه جایی بار از اهرم‌های مثبت استفاده کنند. 

"محمد حسنی" افزود: انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل سیمان و رانندگان بعنوان بازوان حمل و نقل ضمن پیگیری مسائل و مشکلات رانندگان نظارت بیشتری بر عملکرد شرکت های حمل ونقل و رانندگان داشته باشند و کمک کنند که چرخ تولید صنعت سیمان در استان بچرخد.

وی افزود: در هر مقوله ای و اختصاصا در خصوص صنعت سیمان و حمل و نقل باید تابع قوانین باشیم و در صورت مشاهده تخلف از هر شرکتی یا رانندگان باید برخورد قانونی نماییم که از مشکلات آتی جلوگیری گردد.

معاون حمل و نقل عنوان کرد: تلاش میکنیم که مشکلات پیش روی این صنعت را برطرف نماییم و این جلسات باعث اطلاع مسئولین از مشکلات حمل و نقل می گردد که انشالله جهت مرتفع نمودن آن مشکلات، اقدام لازم را انجام دهند.

در پایان این نشست مشکلات کارخانه سیمان و حمل و نقل توسط نمایندگان انجمن صنفی رانندگان، انجمن شرکت‌های حمل و نقل سیمان مطرح و طی توافقات انجام شده مقرر گردید در کمترین زمان ممکن مرتفع شوند.

کد خبر: 129172
تاریخ: 1399/06/18 - 22:02
منبع: بازتاب ایلام

حمل و نقل سیمان ایلام  محمد حسنی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فعالان بخش حمل و نقل برون شهری با ثبت نام در سامانه کارا تسهیلات دریافت می کنند

می متالز - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل با کاهش شدید درآمد مواجه شده و به لحاظ اقتصادی به‌شدت آسیب‌دیده‌اند.
 

فقدان نگاه تخصصی به روابط عمومی در صنایع معدنی

می متالز - «روابط عمومی بخشی از وظایف مدیریت سازمان است. علمی مداوم و طرح‌ریزی‌شده که از طریق آن، افراد می‌کوشند تفاهم و پشتیبانی کسانی که با آنها سروکار دارند را به‌دست آورند.» عبارت یادشده تعریفی از وظایف روابط عمومی به نقل از انجمن جهانی روابط عمومی است.
 

بورس بازی بد نیست

می متالز - در ادبیات روزمره کلمه «بورس‌بازی» در معنای منفی آن به‌کار می‌رود. معنای برداشت‌شده از این عبارت عموما به‌معنای کسب سود از راه تبانی و بالا بردن غیرمنطقی قیمت یک کالا یا اوراق بهادار است.
 حسنی سعدی اعلام کرد؛

برنامه های بورس کالای ایران در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

می متالز - برگزاری ۸ کارگاه آموزشی، برگزاری نشست خبری مدیرعامل بورس کالای ایران و تقدیر از برگزیدگان مسابقه "بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا" از مهم ترین برنامه های بورس کالای ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) است.
 مدیر روابط عمومی بورس کالا :

عده ای دلال علیه ما جوسازی می کنند!

می متالز - مدیر روابط عمومی بورس کالای ایران گفت : بورس‌کالا به عنوان نهادی «مجری» خود را موظف به «اجرای» قوانین مصوب و سیاست‌گذاری‌های نهادهای مرجع می‌داند و به همین دلیل ضمن ارائه دیدگاه‌های کارشناسی خود به مراجع ذیصلاح از هرگونه تکروی خودداری می‌کند.
 

چرا برخی دلالان از شفافیت و رقابت حاکم در بورس کالا می ترسند؟

می متالز - بورس‌کالا به عنوان نهادی «مجری» خود را موظف به «اجرای» قوانین مصوب و سیاست‌گذاری‌های نهادهای مرجع می‌داند و به همین دلیل ضمن ارائه دیدگاه‌های کارشناسی خود به مراجع ذیصلاح از هرگونه تکروی خودداری می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما