خبر
ماشین آلات و تجهیزات معدنی   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  
موسوی:

حسابرسی از هپکو در جریان است

می متالز - رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: حسابرسی از هپکو زمان بر است و نیاز به تحقیقات و بررسی‌های جامعی دارد. فرآیند آن در جریان است و قطعا انجام می‌شود.

به گزارش می متالز، یکی از خواسته‌های اصلی کارگران هپکو در اعتراضات اخیر آنان، مساله حسابرسی از این شرکت بوده است. کارگران این موضوع را بار‌ها در جلسات مختلف با مسئولان کشوری و استانی و حتی در حضور حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضاییه مطرح کرده اند.

حدود یک ماه قبل هم در جلسه‌ای با حضور دادستان کل کشور، جمعی از کارگران هپکو، نمایندگان اراک در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی مرکزی حضور داشتند و موضوع حسابرسی از این شرکت دوباره مطرح شد. پس از آن بود که با دستور منتظری، قرار شد تا این پرونده در دادگستری استان مرکزی به جریان بیفتد.

حالا حجت الاسلام موسوی، رئیس کل دادگستری این استان به رسانه‌ها اعلام کرده است که فرآیند حسابرسی از هپکو در جریان است.

به گفته موسوی هنوز نتیجه حسابرسی از هپکو و نظرات کارشناسان به دادستانی اراک اعلام نشده است. او بیان کرده است که حسابرسی از هپکو زمان بر بوده و نیاز به تحقیقات و بررسی‌های جامعی دارد، اما قطعا این فرایند انجام می‌شود.

رئیس کل دادگستری مرکزی اعلام کرده است که درباره شرکت هپکو هر اقدامی که لازم باشد از سوی دستگاه قضایی استان انجام می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اعلام آمادگی هپکو برای تولیدجک‌های هیدرولیکی بیل‌های معدنی

می متالز - شرکت خدمات تجهیزات سنگین هسکو (متعلق به شرکت هپکو)، در نامه‌ای خطاب به رییس خانه معدن ایران، آمادگی خود را در تولید جک‌های هیدرولیکی بیل معدنی با کیفیت قابل عرضه با برندهای معبر دنیا، اعلام کرد.
 رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی:

حسابرسی از «شرکت هپکو» در حال انجام است/ در صورت نیاز دادستان کل بعنوان مدعی العموم ورود می کند

می متالز - حجت‌الاسلام موسوی گفت: فرآیند حسابرسی از شرکت هپکو در حال انجام است و به دنبال این هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانیم نتیجه‌ی کارشناسی را بگیریم تا هر اقدامی که لازم باشد انجام شود.
 نایب رئیس شورای اسلامی کار هپکو؛

«هپکو» نیازمند حمایت دولت و اصلاح ساختاری است/ بر حسابرسی ویژه از شرکت تأکید داریم

می متالز - رنجبر گفت: در وهله اول شرکت هپکو نیازمند یک اصلاح ساختاری است که باید در سایه حمایت دولت و حسابرسی ویژه از شرکت اتفاق بیفتد و در آن صورت می توان امید داشت که هپکو به رونق تولید برگردد.
 با هدف راهبردی جدید

هپکو ماشین آلات معادن کوچک را تامین می کند

می متالز - رئیس خانه معدن ایران از تامین ماشین آلات مورد نیاز معادن کوچک و متوسط در هپکو خبر داد.
 

گل گهر متقاضی ساخت دامپتراک

می متالز - در نشست اخیر؛ شرکت های بزرگ معدنی با راهبری ایمیدرو، آمادگی خود را برای خرید چندین دستگاه دامپتراک ۳۵ تنی اعلام کردند.
 

هپکو در آستانه امضای قرارداد تولید ماشین‌آلات معدنی

می متالز - به گفته رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در نشست کارگروه شرکت هپکو، با توجه به شرایطی که برای تسهیل فعالیت‌های هپکو ایجاد شده است، این شرکت در آستانه امضای قرارداد با شرکت‌های متقاضی داخلی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما