خبر
مواد معدنی   بورس و سهام  

حقوقی‌های فروشنده چهار نماد فولاد، کگل، کچاد و فملی را بشناسید

می متالز - این روزها، بسیاری از سهامداران به دنبال نام فروشندگان حقوقی هستند که در روزهای بد بازار بورس، به سنگین شدن صفوف فروش دامن می‌زنند. حالا لیست فروشندگان حقوقی چهار نماد فولاد، کگل، کچاد و فملی منتشر شده است.

به گزارش می متالز، این روزها، بسیاری از سهامداران به دنبال نام فروشندگان حقوقی هستند که در روزهای بد بازار بورس، به سنگین شدن صفوف فروش دامن می‌زنند. حالا بنا به اطلاعات معتبر، لیست فروشندگان حقوقی چهار نماد فولاد، کگل، کچاد و فملی را منتشر شده است.

طبق لیست منتشر شده عجیب است که حتی صندوق سرمایه‌گذاری مشترک توسعه بازار سرمایه و صندوق تثبیت بازار سرمایه که وظیفه حمایت از بازار سرمایه را ذاتاً برعهده دارند، در فهرست فروشندگان حقوقی از اول شهریور قرار دارند!!

حقوقی‌های موجود در فهرست زیر، از اول شهریور بیش از ۴۶۰۰ میلیارد تومان از سهام در اختیار خود در این چهار نماد مهم بازار را فروخته‌اند.

کد خبر: 129548
تاریخ: 1399/06/23 - 16:34
منبع: چیلان

سهامداران  فروشندگان حقوقی  بازار بورس 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حسین‌زاده انتقاد کرد:

حقوقی‌های بورس به بازارگردانی توجه نمی‌کنند

می متالز - رئیس کمیته نفت کمیسیون انرژی مجلس، بر ضرورت افزایش نظارت بر شرکت‌های حقوقی در بورس تاکید کرد و دلیل این تاکید را آگاهی از ساز و کار بورس، قدرت، پول و بازارگردانی آن‌ها دانست.
 

سهامداران بانک سامان برای افزایش سرمایه به مجمع می‌روند

می متالز - مجمع عمومی فوق‌العاده بانک سامان با دستور جلسه افزایش سرمایه در ساعت ۱۰ صبح روز شنبه دوازدهم مهرماه سال‌جاری در سالن تلاش در خیابان ولیعصر تهران نرسیده به چهارراه پارک وی برگزار می‌شود.
 تقی‌پور مطرح کرد:

عملکرد منفعلانه دولت عامل خسران سهامداران خُرد

می متالز - نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برخورد منفعلانه دولت در شرایط رشد شاخص بازار سرمایه با وجود تورم و رکود موجب شد تا تعداد قابل توجهی از عامه مردم با تلقی تداوم افزایش شاخص قیمت‌های بازار سرمایه با تبدیل دارایی‌های اندک خود به سهام، ضرر کنند.
 

شرکت‌ها چگونه افزایش سرمایه می‌دهند؟

می متالز - افزایش سرمایه شرکت معمولا برای تامین منابع مالی جدید برای گسترش فعالیت‌های شرکت یا اصلاح ساختار مالی و سرمایه شرکت انجام می‌شود و به چهار روش صورت می‌گیرد.
 معاون بازار سازمان بورس خبر داد:

سفارش کمتر از ۵۰۰ هزار تومان تنها در یک دستور خرید و فروش میسر است

می متالز - براساس این اطلاعیه، ورود سفارش کم حجم به غیر از مورد مذکور اکیدا ممنوع و تخلف است و در صورت عدم رعایت موضوع مذکور ضمن مسدود شدن کد معاملاتی اشخاص حقیقی و حقوقی، موضوع در کمیته رسیدگی به تخلفات بررسی می‌شود.
 وزیر امور اقتصادی و دارایی:

برآوردهای خوبی در انتظار آینده بورس است

می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی برآوردهای خوبی را بر اساس نظرسنجی‌های این وزارتخانه برای آینده بورس پیش‌بینی کرد و گفت: متاسفانه عده‌ای با برنامه‌ریزی قصد دارند سهامداران را وادار به فروش سهام خود کنند تا با ایجاد فضای روانی، مشکلاتی را ایجاد کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما