خبر
بورس و سهام   برق  

موافقت هیات مدیره «وهور» با افزایش سرمایه

می متالز - مدیرعامل شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور (وهور) از موافقت سهامدار عمده شرکت و هیات مدیره با افزایش سرمایه شرکت خبر داد.

به گزارش کدال می متالز، حسنعلی قنبری در خصوص شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تصویب افزایش سرمایه شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور از سوی سهامدار عمده گفت: بنابر ابلاغیه صدور مجوز سهامدار عمده (شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید) و مصوبه هیات‌ مدیره شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی سرمایه‌گذاری‌ها موافقت شده است.

وی تصریح کرد: لازم است با رعایت تشریفاتی قانونی نسبت به تهیه گزارش توجیهی افزایش سرمایه از محل مزبور و اخذ مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار و برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده اقدام لازم به عمل آید.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون ۲۸ هزار میلیارد ریال مصوب شده است

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون ۲۸ هزار میلیارد ریال مصوب شده و برای تخصیص این مبلغ پیگیری های زیادی صورت گرفته است.
 

افزایش سرمایه شرکت تحت تملیک «نیرو»

می متالز - مدیرعامل شرکت نیرو سرمایه از تصمیم این شرکت بر افزایش سرمایه شرکت تحت تملیک خود خبر داد.
 بررسی معایب و مزایا از نگاه کارگزاران:

خوب و بد "افزایش سرمایه" از محل "صرف سهام"

می متالز - افزایش سرمایه از محل صرف سهام یکی از ابزار‌هایی است که کمتر مورد استفاده قرار گرفته است هر چند که در گذشته وجود داشت و موجب بزرگ شدن شرکت‌ها در بازار سرمایه می‌شد علاوه بر آن این راهکار به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا مالکیت خود را حفظ کنند.
 

افزایش ۲۴۰درصدی سرمایه نظارتی بانک ملت

می متالز - افزایش سرمایه نظارتی بانک ملت به میزان ۲۴۰درصد از سوی بانک مرکزی مورد تایید قرار گرفت. سرمایه نظارتی شامل دولایه است؛ لایه اول نسبت به لایه دوم نقدشونده‌تر است و قابل دسترسی مثل منابع تامین‌شده از سوی سهامداران، صرف سهام و سود شرکت. لایه دوم شامل بدهی ایجاد شده ناشی از انتشار اوراق بدهی توسط موسسه اعتباری و ذخیره مطالبات مشکوک‌الوصول و دارایی‌های ثابت، سهام و اوراق بهادار است.
 در ۵ ماه نخست 99

بانک‌ها ۵۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات ارائه دادند

می متالز - بانک مرکزی از اعطای ۵۰۰ هزار میلیارد تومان انواع تسهیلات بانکی ازسوی بانک‌ها در پنج ماه نخست امسال خبر داد.
 

اعلام مهلت استفاده از حق تقدم «ثتران»

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری مسکن تهران مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهامش را تا آذر ماه تمدید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما