خبر
بورس و سهام   مسکن و ساختمان  
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

افزایش سود "آ س پ" چشمگیر بود

می متالز - شرکت آ. س. پ در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۱۵۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه گذشته که سود هر سهم تنها ۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش چشمگیری برخوردار است.

به گزارش می متالز، شرکت آ. س. پ با سرمایه یک هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت آ. س. پ در دوره یاد شده، مبلغ ۱۵۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۵۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷ هزار درصدی برخوردار است.

یادآوری می‌شود "آ س پ" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۲ ریال و سود خالص را یک میلیارد و ۵۶۳ میلیون ریال قید کرده است.

کد خبر: 129606
تاریخ: 1399/06/23 - 21:30
منبع: نبض بورس

آ. س. پ  سود هر سهم  سود خالص  افزایش سود  آ س پ 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 حسابرسی شده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ساله "واعتبار"

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری اعتبار ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳۵۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۷۴ اعلام شده بود، از کاهش ۲۵ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
 در شهریورماه؛

"وامید" به سود رسید

می متالز - شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود 189 میلیارد و 353 میلیون ریال سود کسب کرد.
 

شستا چقدر سود داد؟

می متالز - نماد شستا در سال مالی منتهی به پایان‌ خرداد ۹۹ با مجموع درآمد عملیاتی ۱۹۵۱۶.۳ میلیارد تومانی رشد ۲۸۴ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته را ثبت کرده است.
 طی دوره یک ساله منتهی به خرداد 99؛

افزایش ۱۱۷ درصدی هر سهم «فارس»

می متالز - شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس از افزایش 117 درصدی هر سهم در دوره یک ساله منتهی به 31 خرداد سال جاری، نسبت به دوره مشابه در سال گذشته خبر داد.
 

سود ۲۴۱ تومانی به ازای هر سهم «شستا»

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با نماد «شستا» به ازای هر سهم خود، سود 241 تومانی را محقق کرد.
 در کدال منتشر شد؛

مروری بر خلاصه تصمیمات مجمع "حکشتی"

می متالز - مجمع عمومی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تقسیم مبلغ ۳۵۴ ریال سود خالص هر سهم و ۳۶ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما