خبر
بانک ها   شهرسازی  
مدیر عامل بانک مسکن:

انعقاد قرارداد ساخت پروژه های اقدام ملی با موسسه دارالقرآن اردبیل

می متالز - اولین قرارداد پروژه های اقدام ملی توسط بانک مسکن در استان اردبیل منعقد شد.

انعقاد قرارداد ساخت پروژه های اقدام ملی با موسسه دارالقرآن اردبیل

به گزارش می متالز، دکتر شایان مدیر عامل بانک مسکن صبح امروز از انعقاد قرارداد اولین پروژه های اقدام ملی در استان اردبیل خبرداد.

وی افزود: این قرارداد فی مابین بانک مسکن و موسسه دارالقرآن اردبیل با معرفی ستاد اجرایی فرمان امام و با تسهیلات به میزان540 میلیارد ریال جهت احداث چهار پروژه طرح اقدام ملی منعقد شده است.

دکتر شایان گفت:این پروژه ها بصورت چهار پروژه جداگانه به ترتیب پروژه اول 110 واحد،پروژه دوم 150 واحد،پروژه سوم 210 واحد و پروژه چهارم 70 واحد که در مجموع 540 واحد مسکونی می باشد.

مدیر عامل بانک مسکن گفت: حداکثر مدت زمان تحویل این پروژه ها به متقاضیان 2سال در نظر گرفته شده است .

وی افزود:متقاضیان واجد شرایط در طرح اقدام ملی مسکن بعد از ثبت نام اولیه و بررسی شرایط و تایید صلاحیت آنها، می بایددر بانک مسکن حساب مخصوص این طرح را افتتاح و نسبت به واریز آورده نقدی برای خانه دارشدن در این طرح اقدام لازم را انجام دهند.

طرح اقدام ملی تولید مسکن با هدف بستر سازی و فراهم آوردن زمینه رونق عرضه و تولید در حوزه مسکن و ساختمان برنامه ریزی و اجرا شده است .

رونق اقتصادی ،ایجاد اشتغال در بخش های مرتبط با صنعت،تولید و خدمات از دیگر اهداف اجرای این طرح در کشور است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در ۱۸ ماهه منتهی به شهریورماه ثبت شد؛

اختصاص ۵۹ هزار میلیارد ریال برای تامین سرمایه در گردش صنایع

می متالز - بررسی آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از پرداخت ۵۹ هزار و ۹۷۴ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه از ابتدای اسفند ما سال ۹۷ تا پایان مرداد ماه امسال است.
 مدیر امور مالی بانک مسکن خبر داد:

بهبود عملکرد بانک مسکن در سال ۹۸

می متالز - مدیر امور مالی بانک مسکن از کاهش هزینه‌های بانک، افزایش مانده سپرده‌ها، افزایش حجم و مبلغ تسهیلات پرداختی، رشد درآمدها و افزایش شفافیت در ارائه صورت‌های مالی بانک خبر داد.
 گزارش؛ مهار بازار مسکن با چه تدابیری؟

نابسامانی بازار مسکن؛ کارشناسان: خرید نکنید. مردم: چه تضمینی هست که گرانتر نشود؟

می متالز - طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن، افزایش سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی، پرداخت وام ودیعه به مستأجران، اخذ مالیات از خانه‌های خالی و تسهیل صدور پروانه‌های ساختمانی در کلان‌شهرها ازجمله اقداماتی است که در این ماه‌های اخیر برای درمان گرانی افسارگسیخته نرخ مسکن مدنظر قرارگرفته است؛ تدابیری که نسخه‌پیچی آن‌ها آسان اما اجرایی شدنشان با چالش‌هایی فراوان روبرو است.
 

قدردانی استاندار البرز از بانک صادرات ایران بابت تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط

می متالز - ​استاندار البرز از بانک صادرات ایران به پاس همگرایی با سیاست‌های کلان اقتصادی در تأمین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط استان قدردانی کرد.
 در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاستروحانی؛

شیوه‌نامه اجرایی و نحوه تسویه مطالبات ارزی صندوق توسعه ملی به صورت ریالی تصویب شد

می متالز - جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز چهارشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی برگزار و در این جلسه درخصوص شیوه‌نامه اجرایی و نحوه تسویه مطالبات ارزی صندوق توسعه ملی به صورت ریالی، در پی موافقت مقام معظم رهبری با استجازه ریاست جمهوری برای بازپرداخت تسهیلات ارزی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذارانی که درآمد ارزی ندارند به صورت ریالی و به نرخ روز تا پایان سال 1399، بحت و بررسی صورت گرفت و این شیوه‌نامه به تصویب رسید.
 

ضرب‌الاجل یک هفته‌ای استانداری تهران به بانک‌ها برای تسهیلات کرونا

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با هشدار به بانک‌های استان گفت: در صورت اهمال بانک‌ها در پرداخت تسهیلات کرونا به بازرسی اعلام جرم می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما