خبر
مواد معدنی   متالورژی  
مقدم خبر داد:

جزئیات برگزاری ماینکس ۲۰۲۰

می متالز - نهمین نمایشگاه بین‌الملللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (ماینکس 2020) و نهمین نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (iMat 2020) بطور همزمان از 8 تا 10 مهر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش می متالز، محمدرضا مقدم مدیر اجرایی ماینکس 2020 با اشاره به اینکه این نمایشگاه با حمایت و مشارکت سازمان نظام مهندسی معدن ایران، انجمن مهندسی متالورژی و مواد ایران، انجمن صنفی صنعت ریخته‌گری، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) برگزار می‌شود، افزود: نمایشگاه امسال با استقبال گسترده شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: مصلی امام خمینی (ره) استانداردهای برگزاری نمایشگاه را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارد و حتی کنکور سراسری نیز اخیرا در این محل برگزار شد و بنابراین نگرانی از بابت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زمان برگزاری ماینکس 2020 وجود نخواهد داشت.

مقدم خاطرنشان کرد: نهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (iMat 2020) به علت شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار خواهد شد. ضمنا به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، هیچ کارگاه آموزشی یا نشست‌های تخصصی در حاشیه ماینکس 2020 برگزار نخواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 صادقی اعلام کرد:

حضور فعال سازمان زمین شناسی در ماینکس ۲۰۲۰ همراه با سنگ‌های قیمتی

می متالز - مدیر موزه علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور از حضور فعال این سازمان در نهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنايع معدنی ایران (MINEX 2020) خبر داد و گفت: یکی از جنبه‌های حضور سازمان در این نمایشگاه حوزه سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی است که در این نمایشگاه علاوه بر به نمایش گذاشتن تعداد قابل توجهی از سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی، پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان در این حوزه خواهیم بود و در عین حال دستاوردهای سازمان را نیز در این زمینه معرفی خواهیم کرد.
 

فرصت بازدید از ماینکس ۲۰۲۰ را از دست ندهید

می متالز - درحالی‌که از ابتدای سال جاری تاکنون، شیوع کرونا برگزاری بسیاری از رویدادهای معدنی و صنایع معدنی را تحت تاثیر قرار داده و باعث لغو آنها شده است، از دو روز دیگر یعنی ۸ مهر ماه به مدت سه روز، شبستان مصلی امام خمینی (ره) در تهران شاهد برگزاری همزمان نهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2020) و نهمین نمایشگاه بین‌المللی مهندسی مواد و متالورژی (iMat 2020) خواهد بود.
 عظیمی خبر داد:

معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معادن کوچک مقیاس در نمایشگاه ماینکس ۲۰۲۰

می متالز - مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس گفت: در نهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (ماینکس 2020) طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، دستاوردهای این طرح و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معادن کوچک مقیاس در غرفه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران معرفی خواهند شد.
 با صدور حکمی از سوی زنگنه

محمدرضا مقدم مشاور وزیر نفت شد

می متالز - وزیر نفت در حکمی محمدرضا مقدم را به‌عنوان مشاور خود منصوب کرد.
 دفاع منتقد زنگنه از عملکرد وی

زنگنه مقابل بی‎ساختاری فروش نفت ایران ایستاده است

می متالز - مشاور سابق وزیر نفت گفت: به‎عنوان یکی از منتقدان بیژن زنگنه، بسیاری از انتقادهایی را که امروز نسبت به وی مطرح می‌شود نمی‌پذیرم؛ بی‌ساختار شدن فروش نفت در کشور، بزرگ‌ترین منبع درآمدی ایران را تبدیل به بزرگ‌ترین مامن فساد خواهد کرد و همین که امروز در این زمینه ساختار روشنی در وزارت نفت وجود دارد، از عملکرد ایشان نشأت می‌گیرد.
 

لزوم اهتمام بخشیدن به مذاکرات گازی/پروژه تاپی، رقیب خط لوله صلح؟

می متالز - معاون سابق وزیر نفت گفت: ایران باید از دیپلماسی پرتحرک‌تر و قدرتمندتری در حوزه انرژی استفاده کند و برای پیشبرد برنامه های حوزه صادرات گاز، اهتمام به خرج دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما