خبر
بورس و سهام  

جزییات 11 افزایش سرمایه

می متالز - 11 افزایش سرمایه جدید بورس اعلام شد.

به گزارش می متالز، جزییات افزایش سرمایه های زیر تشریح شد:

 1. دلر اصلاح دلایل اصلاح:با توجه به تغيير مبلغ افزايش سرمايه از 900.000 مليون ريال به 1.125.000 میليون ريال گزارش توجيهي افزايش سرمايه تغيير يافت
 2. افزایش سرمایه در کسرام تصویب شد
 3. شاملا با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-99A-081 مورخ 1399/05/28 و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1399/06/11 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 420,000 میلیون ریال به‌مبلغ 840,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 420,000 میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1399/06/23 لغایت تاریخ 1399/08/21
 4. دزهراوی گزارش توجیهی هیات مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 2,504,000,000,000 ریال به مبلغ 3,204,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالي که در تاریخ 1399/06/23 به تصویب هیات مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شد.
 5. مجوز افزایش سرمایه ۲۳۳ درصدی #کپشیر از محل مطالبات و آورده نقدی صادر شد.
 6. وگستر پیشنهاد هیات مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت گسترش سرمايه گذاري ايرانيان | درصد افزایش سرمایه: ۵۰۰ درصد | محل تامین: مطالبات، آورده نقدی و سود انباشته.
 7. افزایش سرمایه مادیرا تایید حسابرس گرفت
 8. وهور به سمت تجدید می رود
 9.  افزایش سرمایه 200% در مجمع صبا تصویب شد
 10. رانفور تجدید در جریان است: پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي هاي ثابت به استحضار می رساند با توجه به پيگيري سهامداران محترم در خصوص افزايش سرمايه شرکت و پيرو تکليف مقرر شده توسط مجمع عمومي عادي سالانه شرکت مبني بر افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي دارايي ها و پيرو اطلاعيه هاي قبلي فرآيند اجراي افزايش سرمايه در حال انجام است و پس از انجام کامل ارزيابي ها و تصويب گزارش توجيهي مربوطه در هيأت مديره، اطلاع رساني لازم مجدداً انجام خواهد شد.
 11. ومعلم با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوزDPM-IOP-99A-096 مورخ 1399/06/12 از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:30 روز یکشنبه مورخ 1399/07/06 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس بلوار حقاني، انتهاي گاندي شمالي، خيابان برادران شريفي (به سمت وليعصر)، پلاک 44، طبقه ششم برگزار میگردد. دستور جلسه : تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه.
کد خبر: 129718
تاریخ: 1399/06/24 - 16:07
منبع: نبض بورس

بورس  افزایش سرمایه  صبا  شاملا  ومعلم 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

شاید با ورود برخی محصولات بورس کالا به ثبات برسد

می متالز - یک اقتصاددان گفت: محصولات شرکت‌های پذیرفته شده در ‎بورس از خودرو و فولاد و سیمان و پتروشیمی تا فلزات و تایر و سایر قطعات خودرو را در بورس کالا و بدون دخالت های مخرب روسا وارد کنید شاید که بورس به ثبات برسد.
 در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست حسن روحانی؛

قیمت خرید تضمینی گندم برای سال زراعی آینده، 4 هزار تومان تعیین شد/ هدایت و مدیریت نقدینگی اولویت اول اقتصاد کشور است

می متالز - در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، پس از ارائه گزارش دستگاه های مرتبط در خصوص تامین گندم کشور و اقدامات صورت گرفته برای تداوم خودکفایی و ارائه به صرفه تر نان به مردم، قیمت خرید تضمینی گندم که پیش از این در شورای اقتصاد مورد تایید قرار گرفته بود، برای سال زراعی آینده، 4 هزار تومان تعیین شد.
 سعید بزرگی، مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس:

به زودی شاهد اتفاقات ویژه ای در تولید صبا فولاد خلیج فارس خواهیم بود

می متالز - مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس گفت: تمامی ارکان شرکت صبا فولاد خلیج فارس با هماهنگی کامل، برای افزایش تولید و ثبت رکودهای ویژه کمر همت بسته‌اند و با عنایت خداوند متعال در سال جاری و به زودی شاهد اتفاقات ویژه ای در تولید محصولات شرکت صبا فولاد خلیج فارس خواهیم بود.
 معاون بازار سازمان بورس طی اطلاعیه‌ای خبر داد:

سفارش کمتر از ۵۰۰ هزار تومان تنها در یک دستور خرید و فروش میسر است

می متالز - براساس این اطلاعیه، ورود سفارش کم حجم به غیر از مورد مذکور اکیدا ممنوع و تخلف است و در صورت عدم رعایت موضوع مذکور ضمن مسدود شدن کد معاملاتی اشخاص حقیقی و حقوقی، موضوع در کمیته رسیدگی به تخلفات بررسی می‌شود.
 امروز انجام می‌شود:

میزبانی بورس انرژی از عرضه نفتای سنگین پالایشگاه تهران

می متالز - رینگ داخلی بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه نفتای سنگین پالایش نفت تهران خواهد بود.
 مدیریت نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه‌ای خبر داد:

ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی

می متالز - محسن خدابخش، مدیریت نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه ای استفاده از معاملات الگوریتمی و تقسیم سفارشات توسط کلیه مشتریان برخط در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را ممنوع کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما