خبر
بانک ها   شهرسازی  
مدیر عامل شهر جدید پردیس:

حمایت های بانک مسکن در اجرایی شدن وام 1000 میلیارد تومانی

می متالز - مدیر عامل شهر جدید پردیس گفت: پرداخت به موقع و همکاری بانک مسکن در وام 1000 میلیارد تومانی باعث شد تا امروز شاهد تحویل به موقع واحدهای مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی باشیم.

حمایت های بانک مسکن در اجرایی شدن وام 1000 میلیارد تومانی

به گزارش می متالز: تحویل 14 هزار مسکن مهر به مالکان در شهر جدید پردیس از 15 شهریور این نوید را به متقاضیان این واحدهای مسکونی داد که از این پس واحدهای مسکن مهر این شهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی تحویل داده خواهد شد.
طبق گفته مقامات ارشد شهر جدید پردیس علاوه بر این 14 هزار واحد مسکونی قرار است در آذرماه نیز یک بسته 10 هزار واحدی در این شهر به همین روش آماده تحویل به مالکان واحدهای مسکونی مهر شود. با این تحویل ها به نظر می رسد پرونده مسکن مهر این شهر که دیرتر از سایر شهرهای جدید برای ساخت مسکن مهر استارت زده بود به روزهای پایانی خود نزدیک شود.
مهدی هدایت مدیر عامل شهر جدید پردیس دلیل تحویل واحدهای مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی را پرداخت به موقع تسهیلات 1000 میلیارد تومانی از سوی بانک مسکن عنوان کرد و گفت: در اردیبهشت ماه امسال بانک مرکزی پرداخت وام 1000 میلیارد تومانی برای تکمیل زیربناها و پروژه های مسکن مهر را تصویب کرد.
وی افزود:این وام از محل منابع بند "ب " تبصره قانون بودجه سال 98 درخواستی از سوی شرکت عمران بود که خوشبختانه پس از تصویب از سوی بانک مرکزی ، بانک مسکن به خوبی در پرداخت این وام با شرکت عمران پردیس همکاری کرد.
هدایت با اشاره به اینکه این وام برای تکمیل واحدهای مسکن مهر و محوطه سازی ها بوده است تاکید کرد: اثرات این همکاری مثبت بانک مسکن را امروز با تحویل 14 هزار مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و انشعابات را شاهد هستیم.
مدیر عامل شهر جدید پردیس خاطر نشان کرد: بانک مسکن در دو سال گذشته به خصوص در اعطای تسهیلات مسکن مهر از 40 میلیون تومان به 50 میلیون تومان همکاری خوبی داشت و باید اذعان کرد که این همکاریها امروز در تحویل و تکمیل واحدهای مسکن مهر به خوبی نمایان است.

مدیر عامل شهر جدید پردیس در پاسخ به این پرسش که در خصوص مسکن ملی چطور؟ آیا این همکاریها و همراهیها ادامه دارد؟ گفت: قطعا با اجرایی شدن مسکن ملی این همکاریها و این حمایت ها از سوی بانک مسکن صورت خواهد گرفت.
وی افزود: هنوز مسکن ملی به مرحله ای که بخواهیم از بانک مسکن وام بگیریم نرسیده است . اما انصافا در مسکن مهر حمایتها بی نظیر بود و قطعا در مسکن ملی نیز همینطور خواهد بود.

کد خبر: 129728
تاریخ: 1399/06/24 - 16:55
منبع: بانک مسکن

مهدی هدایت  شهر جدید پردیس  بانک مسکن  مسکن مهر  وام 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در شهریورماه؛

"وامید" به سود رسید

می متالز - شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود 189 میلیارد و 353 میلیون ریال سود کسب کرد.
 آیت الله رئیسی در نشست با مدیران عامل بانک‌ها:

بانک‌ها اجازه ندهند گیرندگان تسهیلات پول ملت را صرف اموری غیر از تعهدشان کنند

می متالز - آیت الله سید ابراهیم رئیسی که برای بررسی مشکلات و مسائل نظام بانکی میزبان مدیران عامل ۱۲ بانک دولتی و نیمه دولتی و نماینده بانک‌های غیردولتی بود، از مدیران بانکی خواست که خودشان پیش از همه پیشگام در عرصه اصلاح نظام بانکی و پیگیری احقاق حقوق بانک‌ها باشند.
 تامین مالی بنگاه‌ها تا پایان شهریورماه رصد شد

اطلس استانی وام رونق

می متالز - عملکرد پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در ۶ ماه اول سال ۹۹ از پرداخت بیش از ۱۴۸ هزارمیلیارد ریال وام تولید به بنگاه‌های تولیدی حکایت دارد. این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته این رقم ۵۱ هزار میلیارد ریال ثبت شده بود. از سوی دیگر ۵ استان خراسان رضوی، سمنان، اصفهان، گیلان و قم در صدر بیشترین دریافت‌کنندگان تسهیلات قرار دارند.
 با ابلاغ بانک مرکزی:

سقف وام بانک‌های قرض‌الحسنه به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافت

می متالز - بر اساس بخشنامه‌ای که بانک مرکزی ۳۱ شهریور ماه خطاب به مدیران عامل دو بانک قرض‌الحسنه رسالت و مهر صادر کرده، سقف وام این دو بانک را از ۲۰ به ۳۰ میلیون تومان افزایش داده است.
 مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی خبر داد؛

اعطای وام ودیعه مسکن به اجاره نامه‌های جدید

می متالز - اصلانی گفت: قرارداد‌های رسمی اجاره که تا پایان دی امسال منعقد می‌شود مشمول دریافت وام ودیعه مسکن هستند.
 

وام مسکن جوانان ۴۰۰ میلیونی شد

می متالز - طبق اعلام بانک مسکن، سقف تسهیلات قابل پرداخت از محل حساب پس‌انداز مسکن جوانان در تهران ۶۰ درصد افزایش یافته و به ۴۰۰ میلیون تومان رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما