خبر
مواد معدنی  
مدیر روابط عمومی ایمیدرو:

غریب پور این هفته به خراسان رضوی و شمالی سفر می کند

می متالز - مدیر روابط عمومی ایمیدرو از سفر 2 روزه رئیس هیات عامل این سازمان به استان های خراسان رضوی و شمالی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

به گزارش می متالز، محمد سپهر با بیان این مطلب اظهار داشت: خداداد غریب پور در برنامه سفر خود، از معادن و همچنین کارخانه های صنایع معدنی این استان ها بازدید خواهد کرد.

وی افزود: رئیس هیات عامل ایمیدرو همچنین در جلسه شورای معادن و نیز جلسه بررسی مصوبات تفاهم نامه ریاست جمهور -که در استانداری خراسان شمالی برگزار می شود- حضور می یابد.

کد خبر: 129878
تاریخ: 1399/06/25 - 15:06
منبع: ایمیدرو

ایمیدرو  محمد سپهر  خداداد غریب پور 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مافیای مس و فولاد مانع بهره‌برداری از معادن آذربایجان‌شرقی هستند/ کارخانه آلومینا آماده ساخت است ولی قرارداد ابلاغ نمی شود

می متالز - رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "دست‌هایی در معادن وجود دارد که تبدیل به مافیای مس و فولاد شده است" گفت: این مافیا مانع بهره‌برداری و ایجاد حجم زیاد اشتغال و ارزش افزوده در معادن استان شده است.
 

کولبران معدن آلبلاغ همچنان نان از دل سنگ بیرون می‌آورند!

می متالز - وجود ماده معدنی سرب و روی در معدن آلبلاغ اسفراین سبب شده تا افرادی به‌ قصد تهیه لقمه نانی، حاضر شوند راه‌های کوهستانی و صعب‌العبور را پشت سر بگذارند و هر طور شده از معدن برداشت کنند حتی در این راه ریزش تونل و پرت شدن از ارتفاعات هم جلویشان را نمی‌گیرد.
 

هدفگذاری ۵۰۰ میلیون دلاری برای بومی‌سازی بخش معدن

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: برای امسال، ۵۰۰ میلیون دلار بومی‌سازی در بخش معدن و صنایع معدنی هدفگذاری شده است و ایمیدرو هم توجه و تمرکز خود را به حفظ منابع انسانی به عنوان با ارزش ترین منابع سازمانی معطوف کرده پس از آن حفظ ماشین آلات معدنی کشور مورد توجه قرار دارد.
 دکتر غریب پور در آئین رونمایی از پروژه بومی‌سازی پژوهشی شبیه‌ساز رانندگی دامپتراک مطرح کرد:

ایمیدرو توجه خود را به حفظ سرمایه انسانی به عنوان با ارزش ترین منابع سازمانی متمرکز کرده است

می متالز - امروز آیین رونمایی از پروژه بومی‌سازی پژوهشی شبیه‌ساز رانندگی دامپتراک با حضور دکتر غریب پور در محل سایت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران برگزار شد.
 دلایل مخالفت محیط‌زیست با احداث کارخانه کک‌سازی؛

سوادکوه را آلوده کک‌سازی نکنیم/ ساخت کارخانه پتروشیمی مازندران در مسیر مجوزها

می متالز - برخی نمایندگان مردم مازندران در مجلس طی سال‌های اخیر پیگیر بهره‌برداری از معادن زغال‌سنگ در این استان بوده‌اند، طوری که با پیگیری آنها و باتوجه به فعالیت معادن متعدد در سوادکوه، طرح کک‌سازی توسط شرکت ایمیدرو تهیه و سرمایه‌گذار آن هم مشخص شد، این طرح اما با مخالفت جدی اداره محیط‌زیست مازندران مواجه و به فراموشی سپرده شد.
 

اعزام تیم تخصصی ایمیدرو به خراسان شمالی

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: تیم تخصصی ایمیدرو از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به استان اعزام می شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما